Cena:

Giga dat za 79 korun. Vodafone dramaticky navyšuje základní tarif

Prodejna vodafone

Poměrně nedávno představil tuzemský operátor Vodafone nový datový tarif, který sice má do dokonalosti daleko, stále se ale jedná o jednu z nejlepších nabídek na našem trhu. Komu nevyhovuje smluvní úvazek a raději využívá předplacené karty, většinou na ty nejlepší nabídky nedosáhne. Právě pro tyto uživatele upravil Vodafone základní datový tarif Připojení na měsíc.

Prodejna vodafone

„Za 49 korun jsme dosud nabízeli 100 MB dat, nově to bude za 79 korun 1 GB dat. To znamená, že za cenu vyšší o 30 korun dostane zákazník desetinásobek. Vodafone při digitalizaci společnosti odstraňuje další bariéry i obavy, že si lidé nemohou mobilní připojení k internetu kdykoliv dovolit. Je mnoho obyčejných situací, kdy vám datové připojení pomůže. Chceme, aby si každý mohl v případě potřeby kdekoliv vyhledat třeba dopravní spojení, pročítat web nebo být přes chatovací aplikace a sociální sítě v kontaktu s blízkými,“ říká Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu.

Po aktivaci tarifu zákazník nově získá 1 GB dat na následujících 30 dní. Pokud data vyčerpá, tarif se mu kompletně obnoví – dostane opět 1 GB za 79 korun na nových 30 dní. Stačí si tak hlídat jen dostatek kreditu na obnovení. Vodafone také nabízí speciální balíček Pass for Good, jenž nečerpá žádná data a ve kterém najdete aplikace Záchranka, eRouška, Bright Sky, DreamLab a Včelka.

SIM Vodafone 02

Připojení na měsíc je základní datový tarif, který si zákazník aktivuje už pouhým připojením k síti, a proto Vodafone o změně informuje s dostatečným předstihem. Tarif mohou využívat majitelé předplacených karet, ale i klasických (třeba starších) tarifů bez datového balíčku.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.