Domů » Bleskovky » Giga dat za 79 korun. Vodafone dramaticky navyšuje základní tarif

Giga dat za 79 korun. Vodafone dramaticky navyšuje základní tarif

Poměrně nedávno představil tuzemský operátor Vodafone nový datový tarif, který sice má do dokonalosti daleko, stále se ale jedná o jednu z nejlepších nabídek na našem trhu. Komu nevyhovuje smluvní úvazek a raději využívá předplacené karty, většinou na ty nejlepší nabídky nedosáhne. Právě pro tyto uživatele upravil Vodafone základní datový tarif Připojení na měsíc.

Prodejna vodafone

„Za 49 korun jsme dosud nabízeli 100 MB dat, nově to bude za 79 korun 1 GB dat. To znamená, že za cenu vyšší o 30 korun dostane zákazník desetinásobek. Vodafone při digitalizaci společnosti odstraňuje další bariéry i obavy, že si lidé nemohou mobilní připojení k internetu kdykoliv dovolit. Je mnoho obyčejných situací, kdy vám datové připojení pomůže. Chceme, aby si každý mohl v případě potřeby kdekoliv vyhledat třeba dopravní spojení, pročítat web nebo být přes chatovací aplikace a sociální sítě v kontaktu s blízkými,“ říká Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu.

Po aktivaci tarifu zákazník nově získá 1 GB dat na následujících 30 dní. Pokud data vyčerpá, tarif se mu kompletně obnoví – dostane opět 1 GB za 79 korun na nových 30 dní. Stačí si tak hlídat jen dostatek kreditu na obnovení. Vodafone také nabízí speciální balíček Pass for Good, jenž nečerpá žádná data a ve kterém najdete aplikace Záchranka, eRouška, Bright Sky, DreamLab a Včelka.

SIM Vodafone 02

Připojení na měsíc je základní datový tarif, který si zákazník aktivuje už pouhým připojením k síti, a proto Vodafone o změně informuje s dostatečným předstihem. Tarif mohou využívat majitelé předplacených karet, ale i klasických (třeba starších) tarifů bez datového balíčku.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

6 komentářů

  1. Koukám do samoobsluhy a mám tam stále nabídku 100Mb za 49Kč.Nic takového jak uvádíte(1Gb/79Kč) tam není

  2. Jiří Patráš

    😂 když ptáčka lapají…. většina tvrdí že nejde si pořídit tarif v cizině…Ale jde to.A za 400kc měsíčně máte palbu.A třeba v Polsku se domluví fakt každej.

    • Jasně, ale jak dlouho vám to v Česku bude fungovat? 3 měsíce, pak přijdou na to, že porusujete narizeni EU, že jste dlouhodobe mimo PL. A pokud tam bydlite, tak to sem netahjte ;)

  3. To má platit až od 3.9.2021

  4. Martin Stary

    V Italsko Vodafon ma taridf za 10 EUR – Special 100 Digital Edition – bezlimit volani a sms a 100 GB dat k tomu. Jak dlouho vodafon v cr bude provozovat podvod?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).