Gangstar Vegas: Gameloft chystá nový díl gangsterské akce

Tradice série Gangstar, která neskrývá svou inspiraci znatelně populárnějším Grand Theft Auto, se začala psát ještě v dobách, kdy trhu vládly hloupé telefony. Po dílech Miami Vindication a Rio: City of Saints se nyní dočkáme dalšího pokračování, jenž se tentokrát bude odehrávat ve městě hříchů – Las Vegas. Vývojáři z francouzského Gameloftu uvolnili do světa trailer, který však nepřináší mnoho informací už jen proto, že se v něm nenacházejí žádné in-game záběry. Datum vydání zatím můžeme jen odhadovat, jelikož ve videu se objeví pouze obligátní „coming soon“ (již brzy).

Gameloft nicméně obvykle uvolňuje informace brzy po odhalení teaseru a tak doufejme, že tomu tak bude i tentokrát. S jistotou ale můžeme říct, že se dočkají majitelé zařízení s Androidem i iOS. Otázkou zůstává i cena. Poslední díl z brazilského Ria si udržel tradiční herní model a nyní je k dispozici za cenu 4,99 USD (cca 95 Kč). Zda-li nový díl přejde na model freemium s neoblíbenými mikrotransakcemi je zatím otázkou, vzhledem k dosavadní strategii Gameloftu ale věříme, že se Gangstar: Vegas bude držet spíše první možnosti. Čekání na novinku si můžete zkrátit předchozím dílem Gangstar Rio: City of Saints a nebo přecijen o něco povedenějším Grand Theft Auto: Vice City/III, kdy první jmenovaný díl navíc nyní pořídíte v akci za 1,99 USD.

Gangstar Vegas - OFFICIAL TEASER TRAILER - iOS & Android
Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku