Galaxy Watch: Prohlédněte si screenshoty z chytrých hodinek od Samsungu

Na internetu se objevily první screenshoty chytrých hodinek, jejichž název se odhaduje na Galaxy Watch. Ty podle všeho nebude pohánět operační systém Android, ale vlastní s označením Samsung AlitusOS nebo Altios. Na obrázcích se tedy můžete podívat, jak tento systém vypadá.

     

Oficiální potvrzení vývoje hodinek Galaxy Watch zatím nemáme, každopádně vzhledem k dění na trhu s chytrými zařízeními by se jednalo o logický krok – hlavní konkurent Apple také chystá vlastní chytré hodinky.

  

Na uniklých screenshotech je vidět, že Galaxy Watch pravděpodobně nepoběží na Samsungem běžně užívaném systému Android, ale nastoupí s vlastním. Ten se vzhledem k použití dlaždic podobá spíše Windows Phone.

Samotné zařízení by pak mělo být ideálním doplňkem k vašemu smartphonu. Skrz hodinky byste se tak měli snadno dostávat ke zprávám, e-mailům, hudbě a mnoho dalšímu. Se samotným telefonem by hodinky měly komunikovat prostřednictvím technologie Bluetooth a kdo ví, třeba se jejich premiéry dočkáme na MWC v Barceloně.

Autor článku
Miroslav Václavík
image/svg+xml
+

Kapitoly článku