Domů » Bleskovky » Galaxy Watch: Prohlédněte si screenshoty z chytrých hodinek od Samsungu

Galaxy Watch: Prohlédněte si screenshoty z chytrých hodinek od Samsungu

Na internetu se objevily první screenshoty chytrých hodinek, jejichž název se odhaduje na Galaxy Watch. Ty podle všeho nebude pohánět operační systém Android, ale vlastní s označením Samsung AlitusOS nebo Altios. Na obrázcích se tedy můžete podívat, jak tento systém vypadá.

     

Oficiální potvrzení vývoje hodinek Galaxy Watch zatím nemáme, každopádně vzhledem k dění na trhu s chytrými zařízeními by se jednalo o logický krok – hlavní konkurent Apple také chystá vlastní chytré hodinky.

  

Na uniklých screenshotech je vidět, že Galaxy Watch pravděpodobně nepoběží na Samsungem běžně užívaném systému Android, ale nastoupí s vlastním. Ten se vzhledem k použití dlaždic podobá spíše Windows Phone.

Samotné zařízení by pak mělo být ideálním doplňkem k vašemu smartphonu. Skrz hodinky byste se tak měli snadno dostávat ke zprávám, e-mailům, hudbě a mnoho dalšímu. Se samotným telefonem by hodinky měly komunikovat prostřednictvím technologie Bluetooth a kdo ví, třeba se jejich premiéry dočkáme na MWC v Barceloně.

Miroslav Václavík

10 komentářů

 1. Tom028 (neregistrovaný)

  Tohle se více, než jen podobá WP Metro. I ten font :D Alespoň to bude ladit k mé Lumia 820.

 2. nesmysl, jedna se o fake

  • Taky mi to pripada divne, uz jen proto, ze je to sproste zkopirovane metro, na druhou stranu, co od samsungu jineho cekat, ze. V samsungu uz davno propustili designery, ui designery a dalsi.

 3. Lister0 (neregistrovaný)

  To ano, je to sprostě zkopírované metro, ale když dělal Samsung badu, tak taky jen sprostě okopíroval Android, resp. iOS. Oni nic vlastního nevymyslí. Je to sice Metro design, ale zároveň musím říct, že dost zprasený, chybí tomu ta preciznost, který by tam byla, kdyby to dělal rozumný grafik, takže je to opravdu možná fake.

 4. Vindis (neregistrovaný)

  Také mi to připadá fake. Na rozměry hodinek to má dosti prťavé písmo. Ale rozhodujícím faktorem jsou názvy. Watch a iWatch jsou si dosti podobné, že Apple na to určitě zareaguje. Navíc názvy Altios, Altius využívají již jiné firmy, takže v reálu by je nesměly používat.

 5. Ja neviem, ale hodinky co mozu chcipnut behom 2-3 dni mi moc zmysel nedavaju. Ako doplnok k hodinkam by som si vedel predstavil taky Motoactv od Motoroly ale ako cisto hodinky?

  • Pokud bude výrobce inteligent a dá tam BT 4.0 (čidla s tímto připojením jsou napájena měsíce na peckovou baterii), budeš si vypínat displej a nebudeš si tam posílat každý push pšouk, výdrž bude:-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).