Domů » Bleskovky » Galaxy Watch 4 Classic na fotografiích. Prozradily podobu Wear OS

Galaxy Watch 4 Classic na fotografiích. Prozradily podobu Wear OS

Oficiální představení chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic se nezadržitelně blíží, a ačkoli díky velkému množství úniků známe prakticky všechny podstatné informace, stále se objevují další střípky. V posledním úniku se objevil model Watch 4 Classic, jenž potvrdil nejen design hodinek, ale dal také nahlédnout do operačního systému Wear OS.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 4
Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Ten jsme sice již mohli vidět na uniklém propagačním videu, nicméně tentokrát se jedná o reálné fotografie. Ty bohužel příliš mnoho neprozrazují – na prvním snímku můžeme vidět úvodní obrazovku po prvním spuštění, na druhé fotografii lze spatřit nastavení místního času.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic budou pravděpodobně disponovat otočnou lunetou, kterou doprovodí dvě tlačítka. Zároveň by hodinky měly dorazit ve třech barevných variantách, nicméně fotografie nám prozatím potvrdily pouze dvě barvy. Pokud jde o velikosti, ty by měly být rovnou tři, konkrétně 42, 44 a 46 milimetrů. O dostatek výkonu se má postarat čipset Exynos W920 z dílny Samsungu. Jak budou nakonec chytré hodinky korejského giganta vypadat, se nejspíše dozvíme už 11. srpna na akci Unpacked.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. bez přezdívky...

    Určitě uvítám větší nabídku velikostí… ale mechanika je mechanika:))

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).