Domů » Bleskovky » Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition: Tablet cílený na studenty

Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition: Tablet cílený na studenty

Samsung se společně s americkým nákupním řetězcem Best Buy rozhodl na trh uvést speciální verzi tabletu Galaxy Tab 2 7.0 (recenze) s přídomkem „Student Edition“, která, jak už název napovídá, bude cílit především na studenty. Samsung bude v této variantě nabízet 8GB WiFi verzi, ke které bude přibalený dok s klávesnicí a redukce pro připojení dalšího příslušenství přes klasický USB konektor.

Do Evropy se tato verze nedostane, v USA ji bude možné pořídit od 19. srpna za 249 USD (zhruba 5 100 Kč bez DPH). Samsung se tímto krokem snaží konkurovat Googlu a jeho levnému tabletu Nexus 7 (recenze). 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

 1. nox (neregistrovaný)

  Konecne tablet, co se mi libi. Klavesnice, microSDHC, USB host = uspusobene na praci a neosizene.

 2. Slike- (neregistrovaný)

  No akorát se nebude v Evropě prodávat… :(

 3. Fox96 (neregistrovaný)

  Sice to bude asi znít blbě, ale já jsem rád, že to jsem nepříjde. Před týdnem jsem si koupil tento tablet a byl bych naštvaný, kdyby za stejnou cenu se prodaval i s dalším příslušenství, protože zrovna ta klávesnice by se mi hodila :D

 4. uni (neregistrovaný)

  Přijde mi to nedotažené. Chybí tomu myš, když do klávesnice strčím redukci na USB, nebudu (pokud chápu) mít kudy nabíjet tablet. Hmm…

 5. duo (neregistrovaný)

  mys pres BT a je to

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *