Domů » Bleskovky » Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition: Tablet cílený na studenty

Galaxy Tab 2 7.0 Student Edition: Tablet cílený na studenty

Samsung se společně s americkým nákupním řetězcem Best Buy rozhodl na trh uvést speciální verzi tabletu Galaxy Tab 2 7.0 (recenze) s přídomkem „Student Edition“, která, jak už název napovídá, bude cílit především na studenty. Samsung bude v této variantě nabízet 8GB WiFi verzi, ke které bude přibalený dok s klávesnicí a redukce pro připojení dalšího příslušenství přes klasický USB konektor.

Do Evropy se tato verze nedostane, v USA ji bude možné pořídit od 19. srpna za 249 USD (zhruba 5 100 Kč bez DPH). Samsung se tímto krokem snaží konkurovat Googlu a jeho levnému tabletu Nexus 7 (recenze). 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

  1. Konecne tablet, co se mi libi. Klavesnice, microSDHC, USB host = uspusobene na praci a neosizene.

  2. No akorát se nebude v Evropě prodávat… :(

  3. Sice to bude asi znít blbě, ale já jsem rád, že to jsem nepříjde. Před týdnem jsem si koupil tento tablet a byl bych naštvaný, kdyby za stejnou cenu se prodaval i s dalším příslušenství, protože zrovna ta klávesnice by se mi hodila :D

  4. Přijde mi to nedotažené. Chybí tomu myš, když do klávesnice strčím redukci na USB, nebudu (pokud chápu) mít kudy nabíjet tablet. Hmm…

  5. duo (neregistrovaný)

    mys pres BT a je to

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).