Domů » Bleskovky » Galaxy Surfboard: Samsung se pustil do neprobádaných vod a sestrojil chytré prkno

Galaxy Surfboard: Samsung se pustil do neprobádaných vod a sestrojil chytré prkno

Jihokorejská společnost Samsung, tedy konkrétně její brazilská pobočka, představila na svém YouTube kanálu v čele se světovým šampiónem Gabrielem Medinou novinku, kterou ocení především náruživí surfaři. Zcela novým chytrým produktem Samsungu je surfařské prkno Samsung Galaxy Surfboard.

O chytré prkno se jedná především z toho důvodu, že Galaxy Surfboard potřebuje ke svému 100% fungování telefon Samsung Galaxy S7. Ten se vkládá ze strany do speciálního slotu. Důležité informace se surfaři zobrazují na horní straně prkna, kde se nachází jednoduchý displej z LED diod.

3059685-inline-i-3-newest-galaxy-prototype-is-a-smart-surfboard

Na displeji se mohou zobrazit například informace o směru větru nebo frekvenci a výšce vln. Navíc displej může zobrazit i příchozí zprávy, různé notifikace či důležité poznámky, které surfaři do prkna zašle jeho osobní trenér. Samozřejmostí jsou informace o stavu baterie, signálu a čase.

Kolik bude nové zařízení od Samsungu stát se zatím neví. Už teď je ale jasné, že o masově prodávaný produkt nepůjde.

Samsung | Galaxy | Surfboard

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments