Domů » Bleskovky » Galaxy S9 a S9+ nebudou levné telefony. Evleaks odhalil jejich evropské ceny

Galaxy S9 a S9+ nebudou levné telefony. Evleaks odhalil jejich evropské ceny

V neděli Samsung představí své nejvybavenější smartphony pro první polovinu letošního roku, modely Galaxy S9 a S9+. Díky všemožným únikům o nich známe prakticky vše, chybí nám snad jen informace o ceně a dostupnosti. První položku nyní odhaluje @evleaks.

Samsung Galaxy S9 má v Evropě stát 841 EUR (asi 21 300 korun), Galaxy S9+ pak 997 EUR (asi 25 300 korun). @evleaks nezmiňuje, ze kterého zdroje nebo alespoň ze kterého státu tyto částky pocházejí, zvláštní je, že nejsou zakončené „baťovskou“ devítkou. Pokud se tyto ceny potvrdí, dojde k očekávanému mezigeneračnímu zdražení, evropská cena Galaxy S8 a S8+ byla v rámci uvedení na trh stanovena na 799, resp. 899 EUR. Větší rozdíl mezi oběma letošními modely patrně spadá na vrub duálnímu fotoaparátu, který bude přítomen pouze u Galaxy S9+.

Jak budou oba telefony vypadat, si můžete prohlédnout v následující galerii renderů ve vysokém rozlišení.

Galaxy S9

Galaxy S9+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
59 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments