Domů » Bleskovky » Galaxy S8 se zřejmě zbaví vyčnívající čočky fotoaparátu

Galaxy S8 se zřejmě zbaví vyčnívající čočky fotoaparátu

Na čínské sociální síti Weibo došlo před několika málo dny k zajímavému úniku informací. Podle nich bychom se u Galaxy S8 mohli dočkat toho, že hlavní fotoaparát nebude z těla přístroje nijak vyčnívat.

galaxy-s8-camera-bump

Na obrázku můžete vidět porovnání mezi modely Galaxy S6, S7 a S8 (odspodu nahoru). Pokud se informace potvrdí, nebude pak čočka hlavního fotoaparátu modelu S8 nijak narušovat celkový design a záda budou kompletně plochá. Jak ovšem upozornil server PhoneArena, hodnoty u modelů S6 a S7 nejsou zcela správné – u modelu S6 vyčnívá čočka o 1,7 mm a u modelu S7 o 0,8 mm. Je tedy nutné brát tyto informace s určitou rezervou.

Novinka by měla disponovat velikostí o něco menší, než tomu bylo u Galaxy S7, do menšího těla se však zřejmě podaří vtěsnat větší displej. Letošní rok se tak zřejmě ponese v duchu bezrámečkových panelů a každý výrobce se s tímto trendem bude chtít letos poprat po svém.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. Není na obrázku náhodou řada A5 ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).