Domů » Bleskovky » Galaxy S8 se na MWC přeci jen objeví: Samsung jej údajně ukáže v krátké upoutávce

Galaxy S8 se na MWC přeci jen objeví: Samsung jej údajně ukáže v krátké upoutávce

Společnost Samsung koná v rámci veletrhu MWC tiskovou konferenci, již dříve však bylo potvrzeno, že nebude věnována novému vlajkovému smartphonu Galaxy S8, ale jiným produktům. S největší pravděpodobností v Barceloně uvidíme nový vlajkový tablet Galaxy Tab S3, možná dojde i na nějaké smartphony nižších řad.

Evleaks odhalil Galaxy S8: čtečka na displeji se nekoná, 3,5mm jack ano

Podle korejských zdrojů bychom se ale přeci jen měli s Galaxy S8 na veletrhu MWC setkat, byť pouze v krátké, zhruba minutové videoukázce. Samsung si je patrně vědom, že většina jeho konkurentů na MWC své vrcholové smartphony pro letošní rok představí, proto bude chtít obecenstvu ukázat, že na to nejlepší se vyplatí několik týdnů počkat. Pochopitelně nemůžeme očekávat kompletní odhalení, ale spíše krátkou ukázku věnovanou např. designu či unikátním funkcím jako bude počítačový režim Desktop Experience.

Premiéra smartphonů Galaxy S8 a S8 Plus se má odehrát 29. března, na pulty obchodů se mají dostat koncem dubna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).