Domů » Bleskovky » Galaxy S7 (edge) dostává čtvrtou betu Androidu 7.0 Nougat

Galaxy S7 (edge) dostává čtvrtou betu Androidu 7.0 Nougat

Samsung v rámci svého Beta programu vypustil v pořadí již čtvrtou (respektive pátou, pokud budeme počítat early patch řešící problémy s padáním Facebook aplikace) testovací verzi Androidu 7.0 Nougat pro modely Galaxy S7 & Galaxy S7 edge.

s7-edge-nougat


Nové sestavení s označením ZPLH (velikost 280 MB) opravuje řadu nahlášených chyb a zlepšuje stabilitu. Zároveň odstraňuje aplikaci Samsung Experience a některé zdroje hovoří i o smazání aplikace Notes. Jihokorejský gigant nyní aktivně pracuje na odladění všech chyb, aby bylo možné co nejdříve vypustit finální verzi mezi všechny uživatele.

s7_beta4

Stylový fitness náramek Honor Band 5

V lednu příštího roku Samsung na český trh uvede novou Blue Coral barevnou variantu Galaxy S7 (edge), informovali jsme zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Karel Mička (neregistrovaný)

  Dobrý den ten název mě docela dostal Vy už máte s osmičku,já chci taky

  • Oni nic neřekli o tom, že by měli osmičku. Navíc, zkus říct, že není pravda, že Samsung testuje 4. betu A7.0 na S8:)

   • jaj, v hlavně jsem měl článek o Galaxy S8 a při psaní téhle zprávy jsem se nějak nechal unést :) díky za upozornění, upraveno.

 2. Jackal (neregistrovaný)

  Už bych bral nějakou aktualizaci s nádechem androidu 7.1.1.

 3. Michal (neregistrovaný)

  Pokud má někdo Galaxy Note7 v top stavu, odkoupím jej. Nabídky pište na telefon 773952972 nebo na e-mail majkl.praha85(zavinac)seznam(tecka)cz. Díky moc :)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *