Galaxy S7 (edge) dostává čtvrtou betu Androidu 7.0 Nougat

Samsung v rámci svého Beta programu vypustil v pořadí již čtvrtou (respektive pátou, pokud budeme počítat early patch řešící problémy s padáním Facebook aplikace) testovací verzi Androidu 7.0 Nougat pro modely Galaxy S7 & Galaxy S7 edge.

s7-edge-nougat

Nové sestavení s označením ZPLH (velikost 280 MB) opravuje řadu nahlášených chyb a zlepšuje stabilitu. Zároveň odstraňuje aplikaci Samsung Experience a některé zdroje hovoří i o smazání aplikace Notes. Jihokorejský gigant nyní aktivně pracuje na odladění všech chyb, aby bylo možné co nejdříve vypustit finální verzi mezi všechny uživatele.

s7_beta4

V lednu příštího roku Samsung na český trh uvede novou Blue Coral barevnou variantu Galaxy S7 (edge), informovali jsme zde.

Podívejte se, kde Galaxy S7 pořídíte za nejlepší cenu!

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Karel Mička (neregistrovaný)

  Dobrý den ten název mě docela dostal Vy už máte s osmičku,já chci taky

  • Oni nic neřekli o tom, že by měli osmičku. Navíc, zkus říct, že není pravda, že Samsung testuje 4. betu A7.0 na S8:)

   • jaj, v hlavně jsem měl článek o Galaxy S8 a při psaní téhle zprávy jsem se nějak nechal unést :) díky za upozornění, upraveno.

 2. Jackal (neregistrovaný)

  Už bych bral nějakou aktualizaci s nádechem androidu 7.1.1.

 3. Michal (neregistrovaný)

  Pokud má někdo Galaxy Note7 v top stavu, odkoupím jej. Nabídky pište na telefon 773952972 nebo na e-mail majkl.praha85(zavinac)seznam(tecka)cz. Díky moc :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *