Domů » Bleskovky » Galaxy S4 se Snapdragonem 800 zřejmě zamíří do Evropy

Galaxy S4 se Snapdragonem 800 zřejmě zamíří do Evropy

Před několika dny proběhla internetem zpráva o zřejmě chystané další variantě Samsungu Galaxy S4, nejspíše s přídomkem GT-I9506, kterou by po vzoru jihokorejského modelu LTE-A měl pohánět Snapdragon 800 od Qualcommu. Informace pocházely z uniklého benchmarku a v diskuzích se pak hojně spekulovalo o tom, že bude novinka zřejmě určena pouze pro ruský trh.

Německý server All About Samsung nyní ale přinesl zprávu, podle které tato již několikátá hardwarová varianta vlajkového modelu zamíří více na západ. Zařízení prý bylo testováno v několika evropských zemích včetně právě Německa, ale i Francie, Itálie, Španělska a Velké Británie. Procesorem by měl být skutečně Snapdragon 800 MSM 8974, který doplní grafický čip Adreno 330.

Dostupnost mimo zmíněné země zatím není známá, představení novinky se ale očekává už na zářijový veletrh IFA v Berlíně. Vzhledem k předchozím zkušenostem ale není vyloučeno ani dřívější odhalení.

Miroslav Havlíček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).