Domů » Bleskovky » Galaxy S4 pro náročné: Samsung připravuje odolnou variantu

Galaxy S4 pro náročné: Samsung připravuje odolnou variantu

V redakci máme již k dispozici letošní vlajkovou loď od Samsungu – Galaxy S4, kterou pro vás pečlivě testujeme.  S blížící se dostupností na pultech obchodů o něm uslyšíme po celém světe. V Dubaji se konala akce spojená se zahájením prodeje Galaxy S4, na ní se jeden z představitelů společnosti prořekl, že je v přípravě bytelnější varianta telefonu, která by měla být odolná proti vodě a prachu. Přijít by měla v následujících měsících. 

  

Zde končí informace. Vzhledem k dřívějším zprávám mi přijde problémové pro Samsung mít dostatek DRAM a pětipalcových 1080p displejů, aby připravil speciální variantu Galaxy S4. Vsázel bych spíš na úpravu připravovaného modelu Galaxy S4 Mini. Časový údaj „následující měsíce“ je nejasný, ale značí to ještě letošní rok.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Ale uvnitř bude tak jako tak veselých 10GB paměti… :/ 32/64 verze je asi u telefonů za 17k zbytečný přepych..nechápu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).