Sledujte nás na YouTube

Galaxy S4 pro náročné: Samsung připravuje odolnou variantu

V redakci máme již k dispozici letošní vlajkovou loď od Samsungu – Galaxy S4, kterou pro vás pečlivě testujeme.  S blížící se dostupností na pultech obchodů o něm uslyšíme po celém světe. V Dubaji se konala akce spojená se zahájením prodeje Galaxy S4, na ní se jeden z představitelů společnosti prořekl, že je v přípravě bytelnější varianta telefonu, která by měla být odolná proti vodě a prachu. Přijít by měla v následujících měsících. 

  

Zde končí informace. Vzhledem k dřívějším zprávám mi přijde problémové pro Samsung mít dostatek DRAM a pětipalcových 1080p displejů, aby připravil speciální variantu Galaxy S4. Vsázel bych spíš na úpravu připravovaného modelu Galaxy S4 Mini. Časový údaj „následující měsíce“ je nejasný, ale značí to ještě letošní rok.

David Podzimek

Jeden komentář

  1. ZiChius (neregistrovaný)

    Ale uvnitř bude tak jako tak veselých 10GB paměti… :/ 32/64 verze je asi u telefonů za 17k zbytečný přepych..nechápu

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *