Galaxy S22 jen za 169 Kč měsíčně. Vlajkovky Samsungu se teď obzvlášť vyplatí

900 450 Samsung Galaxy S22 black

Vlajkovky Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra od Samsungu jsou teď výhodnější víc, než kdykoli předtím. Nejenom, že na ně zdarma dostanete prodlouženou 3letou záruku, ale navíc při jejich nákupu můžete snadno získat bonus až 6 000 Kč. I díky tomu může být nyní Galaxy S22 váš klidně jen za 169 Kč měsíčně.

Za takto nízkou cenou stojí nová služba Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš. Pokud totiž u Mobil Pohotovosti při koupi nového Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra zároveň prodáte svůj starý telefon (nebo tablet, notebook, chytré hodinky či Xbox nebo Playstation), odečte se vám od celkové ceny hodnota, kterou bude mít váš nový Samsung za dva roky. Cena se navíc ještě poníží o bonus až 6 000 Kč a samozřejmě také o výkupní hodnotu vašeho stávajícího zařízení. Pomyslnou třešničkou je ještě prodloužená 3letá záruka zdarma.

Galaxy S22 Ultra Back

Galaxy S22 už od 169 Kč

Novou službu můžete využít na všechny modely a varianty Galaxy S22. Výsledná výše splátky pak samozřejmě závisí jak na zvoleném modelu, tak i na použitém zařízení, které chcete prodat. Pokud ale například budete chtít upgradovat z Galaxy S21 na Galaxy S22, vyjde vás nový telefon po započítání všech bonusů na pouhých 169 Kč x 26 měsíců. Konečnou cenu přímo sobě na míru zjistíte snadno v kalkulačce přímo zde.

Při upgradu z loňského modelu vás nový Samsung vyjde doslova na pár stovek:

Autor článku
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku