Galaxy S20 FE se loni stal bestsellerem. Samsung prozradil, kolik prodal kusů

Samsung Galaxy S20 FE recenze

V tomto týdnu byl představen smartphone Samsung Galaxy S21 FE, ovšem s jeho uvedením Samsung dlouho váhal; jednak trpěl nedostatkem čipů a jednak nechtěl ubírat pozornost svým ohebným telefonům. Nakonec však padlo rozhodnutí tento smartphone odhalit, čemuž se upřímně nedivíme; jedná se totiž o přímého nástupce jednoho z nejprodávanějších Samsungů v loňském roce.

Galaxy S20 FE byl bestsellerem. Naváže Galaxy S21 FE na jeho slávu?

Samsung Galaxy S20 FE měl ambice stát se žhavým zbožím ihned po svém představení, Samsung do něj vložil to nejlepší z vlajkové řady Galaxy S20, učinil u něj pár nepatrných ústupků, nad kterými se dalo snadno mávnout rukou, a hlavně nasadil velice atraktivní cenu. Telefon se okamžitě stal hitem, což potvrzují i oficiální prodejní čísla; od jeho uvedení na trh se prodalo přes 10 milionů kusů (4G i 5G verze dohromady).Samsung Galaxy S20 FE recenzeNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy S20 FE: skvělý poměr ceny a výkonu

Samsung potvrdil, že Galaxy S20 FE byl jedním z nejprodávanějších smartphonů loňského roku, dobře se mu vedlo jak v běžném prodeji, tak i u operátorů. Nástupnický model Galaxy S21 FE tak má vzhledem ke své agresivní cenové politice (minimálně při zahájení prodeje) velký potenciál na tento úspěch navázat.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku