Domů » Bleskovky » Galaxy Note7 ve vylepšené verzi dostane 6 GB RAM a větší úložiště

Galaxy Note7 ve vylepšené verzi dostane 6 GB RAM a větší úložiště

Již od prvních úniků o chystaném phabletu od Samsungu, modelu Galaxy Note7, se spekulovalo, že zařízení dostane 6 GB RAM. To se nakonec nepotvrdilo, a tak má nový model stejně paměti, jako aktuální vlajková loď Galaxy S7. Na čínském certifikačním úřadu se však nyní objevil záznam o telefonu od jihokorejského výrobce, který přijde s větším úložištěm i RAM pamětí.

note_7_6GB_RAM

V poznámce se uvádí, že zařízení dostane právě 6 GB RAM paměti a 128 GB úložiště. Telefon by měl mít hybridní slot, tedy buď na 2 SIM karty, nebo na jednu SIM a paměťovou kartu. Zda se však tato verze Samsungu Note7 dostane i na evropské trhy zatím není jasné. Samsung možná jen chystá zajímavější verzi pro čínské uživatele, neboť výrobci jako OnePlus zde již nabízejí modely s vyšší kapacitou RAM za polovinu ceny.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentářů

  1. Jay (neregistrovaný)

    Ak je to pravda, tak je to výsmech zákazníkom, čo si môžu kúpiť drahšiu osekanú verziu inde vo svete.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).