Domů » Bleskovky » Galaxy Note III by se měl dostat do prodeje velmi brzy po oficiální premiéře

Galaxy Note III by se měl dostat do prodeje velmi brzy po oficiální premiéře

Apple je často chválen za to, že při představení nového zařízení obvykle sdělí cenu a termín uvedení na trh. Nedokážu spočítat počet představených produktů ostatních výrobců, u kterých bylo napsáno, že přijdou v určitém kvartále a cena bude upřesněna, ale málo jich rozhodně není. To je velmi stručná informace, která opravdovým zájemcům moc neprozradí. Samsung se nejspíš pokusí s Galaxy Note III situaci vylepšit. 

 

Podle anonymního zdroje, který poslal tip serveru Engadget, bude Samsung Galaxy Note III dostupný u britského operátora Three už 16. září. To je pouhých 12 dnů po představení, které je plánováno na 4. září a naše redakce na tiskové konferenci v Berlíně nebude chybět. Na obrázku je i datum zahájení prodeje nové vlajkové lodi od Sony Z1, které má dorazit o týden později, tedy 24. září. Samsung by tak dosáhl podobné rychlosti jako Apple, který představí nové iPhony 10. září a do prodeje přijdou o deset dnů později.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Doufám, že nezklame.. 64GB verze, míň lesklý plasty a je můj

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).