Cena:

Galaxy Note 8: napraví Samsung svou reputaci?

Všichni si určitě pamatujete na problémy, které provázely minulý rok Note7. Ten musel být kvůli problémům s vybuchující baterií nakonec z trhu úplně stažen. Tento rok ale představí Samsung nástupce Note 8. Musíme tak doufat, že se Samsung poučil a phablet pořádně vyzkouší, než spustí prodej. Každopádně my v Huramobil.cz se na návrat krále velice těšíme.

Jak bude nová vlajková loď vypadat, se vedou na internetu dlouhé diskuze. Vše se dozvíme na oficiální akci, jejíž datum je již známé! Nový phablet se nám totiž představí 23. srpna v New Yorku. Oznámení tak proběhne opět na vlastní akci této korejské společnosti. Předběhne tak nejen veletrh IFA 2017 v Berlíně, ale také konkurující iPhony, jejichž představení by mělo proběhnout nejdříve v září.

Jak by měl telefon vypadat?

Žádné oficiální informace o podobě telefonu zatím nemáme a musíme si počkat na představení. Ovšem spekulací na internetu je více než dost. Podle internetových fantazií by měl telefon z velké části vypadat jako vlajkové lodě Samsung Galaxy S8 a S8+. Po designové stránce by tak mohly u telefonu zmizet rámečky, což by vedlo ke zvětšení zakřiveného displeje. Ten by měl mít podle dostupných informací asi 6,2” a měl by být tak určitě větší než plusové Galaxy S8+. Skvělou zprávou je, že by měl být telefon k dostání v nové barevné variantě. Stejně tomu bylo i minulý rok u Note 7, kdy světlo světa spatřila barva Coral Blue. Nově by na scénu měla přijít tmavší modrá barva s názvem Deep Blue. Další barvy jsou podle spolehlivého zdroje na Twitteru Ronalda Quandta Black a Orchid Grey.

Takto by měl Galaxy Note 8 vypadat

Jak je u řady Note zvykem, telefony se ovládají pomocí dotykového pera S Pen. Domníváme se tak, že tuto jedinečnost Samsung u Note 8 ponechá. A my se tak můžeme těšit na pohodlné a přesné ovládání.

Ze zatím dostupných fotografií je patrné, že by měl telefon pokračovat v trendu posledních vlajkových lodí většiny značek. Tímto trendem je duální fotoaparát, který by zdobil záda telefonu. Na možnou podobu se můžete podívat na fotografiích.

Záhadná čtečka otisků prstů

Kde bude umístěna čtečka otisků prstů je zatím záhada. Na počátku se spekulovalo, že bude umístěna přímo v displeji telefonu. Ovšem vše není tak jednoduché a tato technologie ještě není tolik technologicky zvládnutá. Samsung se tak rozhodl, že čtečku nalezneme na zádech telefonu. Jak to ale doopravdy bude se dozvíme až 23. srpna. Phablet by měl klasicky pohánět procesor Snapdragon od Samsungu s 6GB RAM pamětí.

Podle zatím dostupných informací by měl být Note 8 velice povedený telefon, kterého se již nemůžeme dočkat. Věříme, že si Samsung tentokrát vše pohlídal a nebudou s novinkou žádné problémy.

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den nebo si jej můžete vyzvednout na 454 výdejních místech po celé ČR.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.