Domů » Bleskovky » Galaxy Note 3 se u nás začne prodávat příští týden, víme za kolik

Galaxy Note 3 se u nás začne prodávat příští týden, víme za kolik

Nedávno představený tabletofon Samsung Galaxy Note 3 míří na český trh a prodávat se u nás začne v den celosvětové premiéry, tedy ve středu 25. září. Nová generace zařízení je vybavena 5,7″ Super AMOLED displejem s fullHD rozlišením, tělo přístroje je tenké jen 8,3 mm a váží 168 gramů. Baterie má kapacitu 3 200 mAh. Na zadní straně je vybaven fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů s inteligentní stabilizací a LED bleskem s vysokou hodnotou indexu podání barev (CRI). Pro potřeby operačního systému jsou připraveny 3 GB RAM. Note 3 podporuje technologii LTE.


Galaxy Note 3 bude k dispozici v několika barevných variantách

Součástí tabletofonu je také vylepšené pero S Pen, které modernizuje klasické psaní poznámek. Jediným kliknutím na displej přístroje se aktivuje Příkaz ukázáním (Air Command), který nabízí pět užitečných funkcí zjednodušujících a urychlujících práci s přístrojem. Při použití funkce Air Command už uživatelé nemusí přepínat mezi obrazovkami, pamatovat si příkazy ani prohledávat různá menu. Cena Samsungu Galaxy Note 3 v 32GB variantě je celkem vysoká, zájemci si budou muset připravit 18 999 Kč. Chcete-li se o zařízení dozvědět více, přečtěte si naše první dojmy.

 
Nenechte se zmást, zadní strana není potažena kůži, ale jedná se o plast

Podívejte se, kde můžete Galaxy Note 3 pořídit nejlevněji?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

 1. Takže 19K za 32GB verzi?? A 64GB je zase jen fiktivní verze která bude dostupná jen u Korejců a buhví kde?? To snad ne :/ doufám, že se tu ukáže..nebo aspoň někde v EU

 2. No to je moc. Snaď pôjde do Vianoc dolu.

 3. Určitě půjde dolů, stejně jako ostatní „TOP“ modely, jsem ochotnej za něj dát tak max 15, takže počkám.

 4. loko (neregistrovaný)

  to je teda fakt pálka. Se mi tak trochu zdá, že každý topmodel je dražší než ten předchozí. To jsem zvědavý, jak dlouho to bude takto pokračovat.

 5. VUE u Tmobilu za 199 dolarov na 21 dolarovi paušál, to sa u nás asi nedá čakať

 6. 19 tisíc je prostě moc, a to ani ta vysoká paměť 32GB moc nezachrání, a většina z nás by se s takovou pamětí spokojilo zvlášť když je tady ještě možnost si paměť navýšit s Micro SD kartou, ale evidentně je i toto pro někoho málo, a tak by chtěl 64GB já nevím za 25 tisíc ?! To LG na to šlo s cenou trochu rozuměji, protože za svojí nejnovější vlajkovou loď LG G2 chtějí 12 990 korun včetně DPH ! Sice nemá stylus ale přeci !

  • Tak hlavne nema slot pri 16GB pamäti

  • Honza (neregistrovaný)

   No asi tak…. u G2 to LG absolutně pohnojilo s tím slotem. Takový telefon je jako dělaný na filmy a různá videa a 16 GB na to určitě nestačí…

 7. marcoama (neregistrovaný)

  tak to vypada, ze Samsung a Apple vice nastve cenou sve verne

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).