Domů » Bleskovky » Galaxy Note 20 bude první top model, který Samsung představí pouze online

Galaxy Note 20 bude první top model, který Samsung představí pouze online

Pandemie COVID-19 zrušila spoustu technologických událostí, většina smartphonů pro první polovinu letošního roku byla odhalena pouze online. Poslední velkou tiskovou konferencí pro novináře byl únorový Samsung Unpacked Event, na kterém byly představeny smartphony Galaxy S20 a Z Flip. Letní představení smartphonů řady Galaxy Note 20 už ale budeme podle nejnovějších informací z korejských médií sledovat na webu.

Samsung Galaxy Note 20 3
Takhle si podobu Samsungu Galaxy Note 20 představuje Ben Geskin

Dá se předpokládat, že Samsung premiéru nových vlajkových telefonů neodbyde pouze tiskovou zprávou, ale připraví online prezentaci bez přítomnosti publika. Kromě řady Galaxy Note 20 bude představena i druhá generace ohebného smartphonu Galaxy Fold a patrně i jeho odlehčená verze. Letní Unpacked Event se pravděpodobně odehraje po vzoru minulých let v srpnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Alespoň v Samsungu ušetří :-D a novináři nebudou nikam lítat. Se vlastně nic nestane ne?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).