Domů » Články » Futuristická klávesnice, otočné a dotykové displeje – to jsou ZenBooky od ASUS, které si můžete dovolit!

Futuristická klávesnice, otočné a dotykové displeje – to jsou ZenBooky od ASUS, které si můžete dovolit!

Notebooky už dávno nejsou pouze přenosnými počítači bez nápadu. ASUS přichází s vymazlenou řadou ZenBooků, které přináší nejen skvělý design, ale i mnoho chytrých funkcí, které potěší milovníky vychytávek i běžné uživatele.

Numerická klávesnice? V tradiční podobě není potřeba

Vybrané modely z řady ZenBooků mají skvělou vychytávku, a to numerickou klávesnici umístěnou přímo v trackpadu. Tato funkce se jmenuje NumberPad a při jejím zapnutí se vám objeví podsvícená numerická klávesnice. Ta zároveň může fungovat i jako trackpad, a to díky inteligentnímu rozpoznávání gest. Díky této vychytávce mohou být ZenBooky menší a kompaktnější – můžete si pořídit pouze 13palcový notebook, který bude praktický a zároveň lehký.

Asus ZenBook

OLED technologie vás uchvátí

Displeje ve vybraných modelech mají OLED technologii. A to znamená kvalitní Full HD nebo 4K rozlišení. I na notebooku si můžete užít jasných barev i při nízkém jasu a skutečně černé barvy, kterou dokáže zobrazit pouze kvalitní displej. Displeje použité v řadách ZenBooků eliminují až 70 % modrého světla. Modré světlo není příjemné pro oči a může dokonce narušovat kvalitu spánku. Nejvíce to platí u dětí, jejichž oči jsou na toto záření nejcitlivější.

Počítač, který budete chtít ukazovat

Váš nový ZenBook se bude chtít ukázat, a vy mu to s radostí umožníte. Stane se skvělým designovým doplňkem každého muže i ženy. Zpracování je precizní a stylové, zároveň oceníte jeho lehkost a kompaktnost. I přes jeho skvělý design se nezapomnělo ani na pořádnou vnitřní výbavu – nechybí množství konektorů, reproduktory nebo výkonné chlazení. Všechny modely jsou vybavené certifikací MIL-STD.

Skrytá klávesnice a dotykový otočný displej! | ASUS ZenBook

Ať už budete pracovat na čemkoliv, ZenBook si s tím poradí – některé modely vám nabídnou i dotykový či otočný displej. Nejen, že vám skvěle poslouží na práci i zábavu, ale bude vaším oblíbeným společníkem.

A co si budete každý den ráno říkat, než odejdete z domu? Klíče, mobil, ZenBook!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.