Domů » Bleskovky » Fripito: Mobilní fotoprůvodce od českých autorů nově nabízí také Prahu

Fripito: Mobilní fotoprůvodce od českých autorů nově nabízí také Prahu

Česká aplikace Fripito opět rozšířila svoji nabídku fotoprůvodců pro chytré telefony a tablety. Nově nabízí fotografického průvodce Prahou s limitovanou 50% slevou. Autorem 50 exkluzivních fotografiíje pražský fotograf Michal Vitásek, který k nim rovněž připojil svoje rady a tipy pro fotografy.

Kromě fotografií nabízí průvodce také praktické informace pro návštěvníky Prahy i turistické informace o hlavních pražských památkách (Karlův most, Staroměstské náměstí s Orlojem nebo Pražský hrad…). Neopomíná však ani pražská zákoutí jako jsou Ungelt, Františkánská zahrada nebo židovská čtvrť a tipy na zajímavá místa, například farmářské trhy na Náplavce nebo usedlost na Landronce.

 

Najdete v něm i návrh na alternativní prohlídkové trasy Prahou a lokální tipy na restaurace, bary nebo kulturní akce. Průvodce Okouzlující Praha bude do 16. února 2015, v rámci oslav svátku sv. Valentýna, ke stažení za zvýhodněnou cenu 3,99 USD.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).