Domů » Bleskovky » FotoSwipe: Snadné sdílení fotografií mezi Androidem a iOS (tip na aplikaci)

FotoSwipe: Snadné sdílení fotografií mezi Androidem a iOS (tip na aplikaci)

Určitě to znáte – vyrazili jste s partou přátel na párty, každý fotíte jako o život, a i když si společně řeknete, že si druhý den snímky pošlete, většinou už se k tomu nedostanete. Právě tento problém elegantně řeší nová aplikace FotoSwipe, která je zdarma k dispozici pro Android a iOS.

Vývojáři se snažili, aby bylo vše maximálně jednoduché. Na zařízeních, mezi kterými chcete sdílet fotografie, stačí spustit aplikaci. Pak už jen vyberete jeden nebo více snímků a jednoduše je přetáhnete směrem z displeje pryč. Snímky se přenášení buď přes WiFi nebo přes datové připojení operátora. FotoSwipe jsme otestovali na několika redakčních telefonech a vše fungovalo na jedničku. Snad jen iOS verze by mohla mít optimalizaci pro full HD rozlišení iPhone 6 Plus, ale na tom snad vývojáři zapracují.

Standardně se snímky přenášení s mírnou kompresí, nicméně v nastavení lze aktivovat přenos v plné kvalitě. V takovém případě je ale nutné počítat s delší dobou potřebnou pro dokončení. Stejně tak lze aktivovat zaheslované sdílení dat. Přesno videí zatím FotoSwipe nepodporuje.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).