Domů » Bleskovky » Fotoaplikace MotionShot z Xperie Z1 portována na všechna zařízení s Androidem 4.0

Fotoaplikace MotionShot z Xperie Z1 portována na všechna zařízení s Androidem 4.0

Výrobci zařízení s Androidem se snaží přidat různé zajímavé funkce související s fotoaparátem jako je nahrávání zpomaleného videa, panoramatické fotografie a řada dalších funkcí. Stejně tomu je i u Xperie Z1, která nabízí aplikaci MotionShot umožňující uživatelům zachytit pohyb na jeden obrázek, tak, že pořídí sérii fotografií a zkombinuje je do jedné.

Aplikaci se podařilo uživateli Xperiaz2 z komunity XDA-Developers portovat na všechna zařízení s Androidem, která mají verzi 4.0 a vyšší. Aplikace je zabalena do běžného APK souboru a její instalace je velmi jednoduchá, nevyžaduje root ani žádné další složitější postupy.

   

Podle komentářů v diskuzi funguje na většině zařízení bez problémů, a to i na těch, která mají různé verze neoficiálních ROM. Samozřejmě se mohou vyskytnout drobné problémy, vzhledem k tomu, že byla určena na Xperii Z1. V redakci jsme ji zkoušeli na LG Nexus 5 a fungovala bez potíží.

Aplikace potřebuje, abyste v zařízení měli alespoň 500 MB volného místa, aby mohla pracovat s obrázky. Pokud ji chcete vyzkoušet, zamiřte do tématu na XDA, kde najdete odkaz ke stažení APK. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o informaci, jak aplikace funguje právě na vašem chytrém telefonu. 

David Podzimek

12 komentářů

 1. To uz se tup budou psat i clanky o kradenem softu? A jeste v nadpisu „portovana“? Ne portovana, ale vykradena a hacknuta, pro funkci na ostatnich zarizenich!

 2. Dany (neregistrovaný)

  FREDYSZ: Keď nechceš tak to nečítaj, hotovo :)

  • O to tu přece ale nejde. Jde tu o to, že někdo vykradl firemní aplikaci Sony a distribuuje ji bez jejich svolení dál. Je to warez jako kterýkoli jiný a opět to ukazuje kvality tohoto „redaktora“.

  • Fore (neregistrovaný)

   Naopak já jsem za takovéhle články velmi rád! Nemám čas procházet celé XDA kdo co zase kde vykuchal :)

 3. jirka (neregistrovaný)

  Chci se zeptat jaká je kvalita fotek oproti original Stock rom od Samsungu i9300?

 4. Ladik (neregistrovaný)

  Větší Lami jsem nečetl … prej warez .. ťuntové . android je open source

  • No jo typicky uzivatel Androidu se nezapre. Android je opensource, a proto si muzu stahovat placene/firemni aplikace z internetu zdarma… :-D

  • Linux je také open source. Tak jak na něm může třeba Red Hat vydělávat tak těžké prachy?

   A proč jsou na Play Store placené aplikace? Že je OS jako takový open source, přece neznamená, že to, co na něm provozuješ je také open source…

 5. Ladik (neregistrovaný)

  Prej uživatel androidu .. XD ještě kdybys mě znal , kdyby si byl vývojář tak by si to pochopil ale každý má jiný názor tak se nemá cenu hádat .

 6. Pat (neregistrovaný)

  mě by spíše zajímalo, jestli apka funguje bez problémů, na mym galaxy s3 kostičkuje

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).