Domů » Bleskovky » Fotoaplikace MotionShot z Xperie Z1 portována na všechna zařízení s Androidem 4.0

Fotoaplikace MotionShot z Xperie Z1 portována na všechna zařízení s Androidem 4.0

Výrobci zařízení s Androidem se snaží přidat různé zajímavé funkce související s fotoaparátem jako je nahrávání zpomaleného videa, panoramatické fotografie a řada dalších funkcí. Stejně tomu je i u Xperie Z1, která nabízí aplikaci MotionShot umožňující uživatelům zachytit pohyb na jeden obrázek, tak, že pořídí sérii fotografií a zkombinuje je do jedné.

Aplikaci se podařilo uživateli Xperiaz2 z komunity XDA-Developers portovat na všechna zařízení s Androidem, která mají verzi 4.0 a vyšší. Aplikace je zabalena do běžného APK souboru a její instalace je velmi jednoduchá, nevyžaduje root ani žádné další složitější postupy.

   

Podle komentářů v diskuzi funguje na většině zařízení bez problémů, a to i na těch, která mají různé verze neoficiálních ROM. Samozřejmě se mohou vyskytnout drobné problémy, vzhledem k tomu, že byla určena na Xperii Z1. V redakci jsme ji zkoušeli na LG Nexus 5 a fungovala bez potíží.

Aplikace potřebuje, abyste v zařízení měli alespoň 500 MB volného místa, aby mohla pracovat s obrázky. Pokud ji chcete vyzkoušet, zamiřte do tématu na XDA, kde najdete odkaz ke stažení APK. Budeme rádi, když se v komentářích podělíte o informaci, jak aplikace funguje právě na vašem chytrém telefonu. 

David Podzimek

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments