Domů » Bleskovky » Fotky předního panelu potvrzují: Galaxy S11+ téměř přijde o rámečky

Fotky předního panelu potvrzují: Galaxy S11+ téměř přijde o rámečky

To, že se Samsung zanedlouho chystá představit svoji vlajkovou řadu Galaxy S11, už určitě víte. Stejně tak všichni víme, jaká bude výbava a čím zaujmou fotoaparáty. V posledních dnech se na internet dostaly snímky předního panelu displeje a ty naznačují, že Galaxy S11+ bude mít velmi vysoký podíl displeje k tělu telefonu. Rámečky jsou opravdu velmi tenké a i brada je symetrická se zbytkem okrajů.

Galaxy S11 Display
Samsung Galaxy S11+ nabídne minimum rámečků a maximum displeje.

Pod panelem na obrázku výše se usídlí selfie kamerka, o které zatím nemáme informace. Průstřel v displeji je ale na první pohled ještě menší než v případě Galaxy Note 10+ a o kvalitě snímků nemáme pochyb. Pod samotným displejem, který by měl mít 120Hz obnovovací frekvenci, se bude ukrývat také čtečka otisků prstů. Samsung zřejmě zůstane u ultrazvukové čtečky, která byla v minulosti kritizována za menší rychlost a občasné problémy s autorizací.

Galaxy S11 plus
Přední panel potvrzuje dřívější rendery Samsungu Galaxy S11+

Už 18. února 2020 proběhne v San Franciscu představení nových modelů řady Galaxy S11. Do té doby se však určitě budeme dozvídat další informace o výbavě a vzhledu chystaných novinek. Některé podrobnosti už jsou však téměř jisté a můžeme se těšit například na již zmíněný 120Hz displej, slibné fotoaparáty na zadní straně a velkou výdrž.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments