Domů » Bleskovky » Fotky předního panelu potvrzují: Galaxy S11+ téměř přijde o rámečky

Fotky předního panelu potvrzují: Galaxy S11+ téměř přijde o rámečky

To, že se Samsung zanedlouho chystá představit svoji vlajkovou řadu Galaxy S11, už určitě víte. Stejně tak všichni víme, jaká bude výbava a čím zaujmou fotoaparáty. V posledních dnech se na internet dostaly snímky předního panelu displeje a ty naznačují, že Galaxy S11+ bude mít velmi vysoký podíl displeje k tělu telefonu. Rámečky jsou opravdu velmi tenké a i brada je symetrická se zbytkem okrajů.

Galaxy S11 Display
Samsung Galaxy S11+ nabídne minimum rámečků a maximum displeje.

Pod panelem na obrázku výše se usídlí selfie kamerka, o které zatím nemáme informace. Průstřel v displeji je ale na první pohled ještě menší než v případě Galaxy Note 10+ a o kvalitě snímků nemáme pochyb. Pod samotným displejem, který by měl mít 120Hz obnovovací frekvenci, se bude ukrývat také čtečka otisků prstů. Samsung zřejmě zůstane u ultrazvukové čtečky, která byla v minulosti kritizována za menší rychlost a občasné problémy s autorizací.

Galaxy S11 plus
Přední panel potvrzuje dřívější rendery Samsungu Galaxy S11+

Už 18. února 2020 proběhne v San Franciscu představení nových modelů řady Galaxy S11. Do té doby se však určitě budeme dozvídat další informace o výbavě a vzhledu chystaných novinek. Některé podrobnosti už jsou však téměř jisté a můžeme se těšit například na již zmíněný 120Hz displej, slibné fotoaparáty na zadní straně a velkou výdrž.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

12 komentářů

 1. Přijde o rámečky, ale brada musí zůstat a hlavně ta úchvatná asymetrie dolního a horního rámu – to je nepřekonatelná designová dokonalost. Pytlík na zvratky bude součástí balení anebo to majitelé pošlou rovnou do krabičky?

  • Nevím co je horší, jestli asymetrie nebo půl centimetrová symetrie u iPhonu 11 s LCD

  • Nevím když se podívám na Apple 11 tak obří rámečky kolem dokola sem dlouho neviděl a ta brada no fuj. A to nemluvím o klasické 11ce ale o pro verzi s OLED, a celkově ta jejich symetrie sakra pokulhává.

  • Takhle vypada totalni frustrace a mindrak z Apple. Clanek je o Samsungu, tak tam zdejsi socka Martin123 se socialnim Xiaomi placne iPhone, aby mel splnenou denni povinnost :-D

  • Ne, každý ví, že JP23 je Apple fanatik. Srovnání se nabízí, protože to je jeho jediná modla. S normálním člověkem by se tu jednalo a diskutovalo jinak. Nic víc v tom nehledej. Apple je opravdu hnus z hlediska designu především z přední strany. Zpátečnický výřez a tlusté rámy. Ta brada na S11 je proti tomu naprosto minimální. Tady jednoznačný souhlas s Martinem ;)

  • Apple a jeho iPhone bojuje s designem a rámy jak ruská televize už několik let. Závist a flustrace jablečnáků je tak pochopitelná.

  • JP23: fakt brada jak blázen 😂. Nepřekonatelný problém. Maximálně několik desetin milimetru rozdílu. 😁

  • Nechaj ho, musi si nejak obhajit kupu iPhonu so zastaralim dizajnom. Zavist je svina 🤷‍♂️

  • „TomasSX1
   Nechaj ho, musi si nejak obhajit kupu iPhonu so zastaralim dizajnom. Zavist je svina 🤷‍♂️“

   A presto opet vyhral oceneni za nejlepsi smartphone displej :D

  • Jasně 😂 a od koho? Povídej od nějakých odborníků jako jsi ty že 😂 a přitom ocenění letos získal Sony a Samsung..

  • Martin123: yw [odkaz]

  • Asi to porovnává s nějakým konceptem iPhonu z videí na internetu, kde si fanoušci samozřejmě přejí, aby ty rámy a zářezy zmizely :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).