Domů » Bleskovky » Leaker potvrdil datum představení Galaxy S11. Hvězdou večera ale bude zcela jiný smartphone

Leaker potvrdil datum představení Galaxy S11. Hvězdou večera ale bude zcela jiný smartphone

Samsung se pomalu připravuje na odhalení svých nových vlajkových smartphonů řady Galaxy S11, přičemž stejně jako v minulých letech nebude čekat na tradiční barcelonský veletrh MWC, ale strhne na sebe veškerou mediální pozornost o něco dříve. Podle uznávaného informátora Ice Universe se tak stane 18. února 2020 v San Franciscu, a kromě řady Galaxy S11 přijde i „one more thing“.

Bude Galaxy S11 zastíněn ohebným véčkem?

Korejský gigant chce údajně únorovou tiskovku věnovat i svému druhému smartphonu s ohebným displejem, který ale tentokrát bude mít véčkovou konstrukci, podobně jako novodobá Motorola RAZR. Chystaný telefon si má z vrcholové řady Galaxy S11 vzít několik prvků, spekuluje se například o stejném hlavním fotoaparátu.

Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Je prakticky jisté, že Galaxy S11 (a tedy i chystané véčko) dostane do výbavy 108Mpx snímač, nemá se však jednat o současný ISOCELL Bright HMX, ale zcela nový snímač se stejnou velikostí 1/1.3“.

Na údajných snímcích Galaxy S11 je zřejmě Honor V30

V pondělí rovněž začaly internetem kolovat údajné snímky zadní strany Galaxy S11 s mohutným fotomodulem, čehož se ihned chytla většina zahraničních médií. Nakonec se ale zdá, že se na těchto „špionážních“ fotografiích nachází nedávno představený Honor V30.

Řada Galaxy S11 bude mít patrně podobně vypadající fotomodul, pouze s jinak rozmístěnými čočkami.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).