Domů » Bleskovky » Ohebné véčko Samsungu s výbavou jako má Galaxy S11? Ve hře je 108Mpx foťák

Ohebné véčko Samsungu s výbavou jako má Galaxy S11? Ve hře je 108Mpx foťák

Není žádným tajemstvím, že Samsung intenzivně pracuje na druhém ohebném smartphonu. Ten by měl mít zcela odlišný typ konstrukce než Galaxy Fold. Mělo by jít o véčko, podobně jako je tomu u Motoroly Razr. Až doposud jsme ale nic nevěděli o hardwarových parametrech, avšak nejnovější informace naznačují, že by se mohlo jednat o podobně vybavený smartphone, jako bude Galaxy S11.

Galaxy Fold 2
Takto by mohlo vypadat chystané véčko od Samsungu s ohebným displejem

V útrobách bychom tak mohli najít špičkovou hardwarovou výbavu. Server PhoneArena.com nyní přišel s informací, že druhá generace ohebného telefonu by měla disponovat fotočipem s vysokým rozlišením a 5x optickým zoomem, stejně jako tomu bude u Galaxy S11. Tam by měl hlavní fotoaparát disponovat rozlišením 108 megapixelů.

Galaxy fold 2
Galaxy Fold 2 nabídne véčkovou konstrukci

Ve hře je také použití nejnovějšího procesoru Snapdragon 865, ale jsme zvědaví, zda se Samsungu s touto výbavou povede udržet spekulovanou cenu okolo jednoho tisíce euro. Pokud by jihokorejský gigant skutečně takový telefon skutečně uvedl na trh, mohlo by se jednat o bestseller, který by mohl z trůnu ohebných véček sesadit Motorolu Razr.

Oficiálního představení ohebného véčka od Samsungu bychom se údajně mohli dočkat už v polovině února, společně s celou modelovou řadou Galaxy S11.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
bkf1
Uživatel
bkf1
Offline

Když už ohebný, tak aspoň teda „razr“, protože styl „fold“ je TOTÁLNÍ neergonomická hovadina a to ještě nehledě, na konstrukční záludnosti…

Chytrák
Anonym
Chytrák
Offline

A četl si článek? :) tam se přesně o tom píše.