Domů » Bleskovky » Fortnite pohltila černá díra. Po dvou dnech je zpět se zcela novou mapou

Fortnite pohltila černá díra. Po dvou dnech je zpět se zcela novou mapou

Populární hru Fortnite před třemi dny pohltila černá díra; hra byla ukončena, servery vypnuté a miliony fanoušků po celém světě netrpělivě očekávaly, co bude dál. Vývojářské studio Epic Games, které za hrou stojí, si mohlo nad mediálním humbukem mnout ruce; černá díra ve Fortnite vyvolala patřičný rozruch a udělala parádní reklamu nově příchozí kapitole 2.

Druhá kapitola přináší plavání a rybaření

Fortnite: Chapter 2 byla oficiálně spuštěna včera a přináší spoustu novinek. Tou největší je bezesporu zbrusu nová mapa se 13 novými místy, kterou budou muset všichni hráči objevovat od znovu. Nový svět přináší velké množství vody, a díky tomu spoustu nových možností – herní postavy se naučily plavat, jezdit na motorových člunech či dokonce rybařit.

fortnite 2

Mezi další novinky patří možnost hromadně léčit tým pomocí „zbraně“ Bandage bazooka, vyhazovat do vzduchu nádrže a barely, apod. Vylepšen má být samotný boj i způsob získávání zkušeností a medailí. Novinek bude výrazně větší množství, vývojáři z Epic Games schválně žádný oficiální seznam nezveřejnili s tím, že si na spoustu věcí musí hráči přijít sami.

fortnite 2a

Fortnite: Chapter 2 zůstává stále zdarma s dodatečnými (avšak nepovinnými) in-game platbami.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na