Domů » Bleskovky » Finální verze iOS 7 pro iPad možná dorazí se zpožděním

Finální verze iOS 7 pro iPad možná dorazí se zpožděním

Apple nadále pilně pracuje na dotažení nové verze operačního systému iOS 7, aby byl připraven na představní nových modelů iPhonu v polovině září. Server 9to5Mac tvrdí, že finální verze pro iPad mini by se mohla dočkat zpoždění.

 

Apple se prý potýká s více problémy než očekával v přípravě systému pro tablet. Dále si vývojáři stěžují na problémy se stabilitou. Na základě těch informací si na serveru 9to5Mac myslí, že Apple odloží vydání iOS 7 pro iPad na říjen, aby uživatelům aktualizace nepřinesla žádné problémy. Zpoždění by mělo smysl i vzhledem k tomu, že pátá generace iPadu přijde až po představení další generace jablečných telefonů.

David Podzimek

7 komentářů

 1. tom028 (neregistrovaný)

  Ani bych se takovému rozhodnutí nedivil. Každou novou betou mám pocit, že mění plno grafických nesmyslů, ale co se funkčnosti týče, tak je to děs. Aby padaly základní aplikace, jako nastavení zařízení, nebo pošta, tak to jsem nečekal. Ať tedy Apple ladí, má rozhodně co. Hlavně to neuspěchat.

 2. Jan (neregistrovaný)

  Zakladne aplikacie mi zatial nepadli, ale mail zamrza pomerne casto. Dost mi napr trha Real Racing 3 (niekedy je to nehratelne) a niektore aplikacie hned po starte padnu. Beta 6 mi ale pripada aspon celkom rychla oproti starsim. Stale je tam ale co ladit.

 3. Divim se predchozim prispevkum, ja mam iOS7 od 3 bety na iPadu Mini a prozatim jsem nemel zadny problem, dosud nepadla zadna aplikace ani mi nic nezamrzlo. Vsechny aplikace funguji. Kdyz vyjde nova beta, update OTA. Subjektivne je iOS lehce pomalejsi. Betu3 jsem nahraval z JB iOS 6.1, obnova ze zalohy.

 4. Jiří (neregistrovaný)

  Jj, tuhle informaci už jsem zachytil na vícero webech. Na svém iPadu 3.gen pouzivan iOS 7 od 2. bety, zásadní skok ve stabilitě byla 4. beta, od té doby mi snad nespadla jediná appka, nicméně chyby tam pořád jsou – např. při překlopení displeje v aplikace je po návratu na plochu rozbitý grid ikon a je potřeba překlopit plochu znova tam a zpět. Jinak až na detaily je to docela použitelné.

 5. To víte, přebarvit tolik ikon dá práci…

  • Nevime, system jsme videli v realu, ne jen na obrazcich, takze mame predstavu jake zmeny se provadi;).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).