Finální verze Androidu O je za rohem, Google uvolnil poslední betu

Oficiální představení mobilního systému Android O se blíží, přičemž Google včera vydal poslední betu pro vývojáře nesoucí označení Developer Preview 4. Jak už někteří z vás pravděpodobné ví, Google by měl finální verzi vypustit na konci léta.

Čtvrtá testovací verze Developer Preview 4 je určena pouze pro modely Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 5X, Nexus 6P a Nexus Player.  Jestliže jste zaregistrovaní v programu Android Beta, aktualizace by se vám měla na zařízení nabídnout sama. Pokud však nejste majiteli ani jednoho z uvedených smartphonů, můžete použít nějaký Android emulátor, prostřednictvím něhož Android O vyzkoušíte i na počítači.

Google uvádí, že Android O je už dostatečně stabilní jak pro vývojáře, tak i pro běžné uživatele. Developer Preview 4 obsahuje konečné chování systému, opravy chyb, optimalizaci a poslední verzi API.

Michaela Brázdilová

4 komentáře

  1. k.ats (neregistrovaný)

    Až někdo vyzkoušíte, tak se podělte, měl jsem na telefonu tu předchozí a to se moc nedalo používat na hlavním telefonu. Dlouhé odezvy a záseky apek. Stabilita byla nic moc.

    • Mira (neregistrovaný)

      Pouzivam treti den na Nexus 6P a neevidujuju vubec zadne potiza, lagy, nic. Stabilita vyborna, baterka stejna jako na verzi 7…

  2. Jaké emulátory myslíte?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *