Domů » Bleskovky » FIFA 22 v prvním traileru. Láká na přepracované animace pohybu

FIFA 22 v prvním traileru. Láká na přepracované animace pohybu

Příznivci virtuální kopané každý rok netrpělivě očekávají vydání dalšího titulu z populární série FIFA. V den finále evropského šampionátu jsme se dočkali prvního traileru, který toho ze samotné hry příliš mnoho neukázal. Revoluce nás tedy pravděpodobně nečeká, jednu zásadní změnu ale tvůrci z EA Sports přeci jen ukázali.

fifa 22
Obal hry bude opět zdobit Kylian Mbappé

Jde o přepracovaný systém animace pohybů zvaný HyperMotion, který je částečně poháněn umělou inteligencí. Pro nasnímání pohybů fotbalistů použili v EA soupravy Xsens, díky čemuž by se mělo zlepšit chování počítače v obraně i útoku. Konkrétnější bohužel vývojáři z Electronic Arts nebyli.

FIFA 22 | Official Reveal Trailer

Za zmínku stojí také odhalení úvodní tváře letošního ročníku, kterou je stejně jako v tom minulém francouzský fotbalista Kylian Mbappé, a také fakt, že systém HyperMotion bude dostupný pouze pro konzole nové generace. Hra FIFA 22 vyjde už 1. října jak na konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5, tak na starší generaci konzolí Xbox a PlayStation. Hráči na PC se nového ročníku dočkají rovněž, a to skrze platformy Steam, Origin a Google Stadia.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Copy Fifa 21 – paste Fifa 22 :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).