Domů » Bleskovky » Feedly Pro: Placená verze populární náhrady za Google Reader. Co nabídne navíc?

Feedly Pro: Placená verze populární náhrady za Google Reader. Co nabídne navíc?

Feedly je jednou z nejpopulárnějších náhrad za ukončený Google Reader. Již dříve se spekulovalo, že zavede placenou verzi služby a nyní se tomu tak stalo. Cena Feedly Pro je pět dolarů (100 korun) za měsíc, můžete využít zvýhodněné nabídky na rok za 45 dolarů (900 korun), nebo investovat 99 dolarů (1980 korun) za doživotní přístup k prémiovým službám. Poslední možnost je limitována na pět tisící stávajících uživatelů. Pět tisíc uživatelů již využilo nabídky a zakoupilo Feedly Pro na doživotí. Finance budou využity k nákupu hardwaru na spuštění premiových služeb. Pokud od placených služeb odstoupíte do jednoho týdne, nebude vám Feedly nic účtovat.

Feedly Pro nabíne:

  • vyhledávání v článcích
  • Zabezpečené procházení pomocí HTTPS
  • Možnost rychle odeslat články do Evernote
  • Prioritní servis v případě kontaktování technické podpory

Změny neovlivní bezplatnou variantu Feedly, která bude fungovat v nezměněné podobě dál. Prémiové funkce budou dostupné od podzimu a prvně budou pouze na webu, ale Feedly přidá nové funkce do API, tudíž k ním budou moci přistupovat i vývojáři dalších aplikací. Zároveň společnost slibuje další funkce, o kterých si uživatelé rozhodnou sami formou hlasování. Feedly si od Pro účtů slibuje získat prostředky, které udrží nezávislost služby a dovolí další inovace. Plánuje také dál rozšiřovat funkčnost bezplatné verze.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. tt (neregistrovaný)

    Kdo používáte feedly, nemáte problémy, že právě smartmania se neaktualizuje? Poslední update mám někdy z půlky července. Psal jsem jim email, že prý teď řeší problémy s kapacitou, ale trvá jim to :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).