Domů » Bleskovky » Fantomas Note7: zpozdil let, vystrašil cestující i posádku, a to ani nebyl na palubě

Fantomas Note7: zpozdil let, vystrašil cestující i posádku, a to ani nebyl na palubě

Samsung Galaxy Note7 se zaryl do našich myslí skrze veškerá odvětví, bohužel velmi negativně. V letectví například vyvolává hrůzu a není se čemu divit – explodující baterie by mohla v krajním případě způsobit i pád letadla. Po odhalení špatně vyřešeného interiéru telefonu jej pak v podstatě všechny aerolinky zakázaly na svých palubách. Stále se však objevují vtipálci, kteří straší cestující i posádku.

note7_hotspot

Jedním z nich je i cestující s Virgin America na trase ze San Francisca do Bostonu. Ten si na palubě vytvořil z mobilního telefonu hotspot a nazval jej „Samsung Galaxy Note7_1097,“ pravý Note7 se tedy na palubě nenacházel. Vtipálek se přiznal až poté, co kapitán vyhlásil, že bude nutné prohledat všechna zavazadla, a že letadlo bude odkloněno k přistání ve Wyomingu. Díky jeho přiznání se tak nestalo a letadlo jen přiletělo do cílové destinace později, než bylo původně plánováno. Vtipálka nečeká žádný trest.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).