Domů » Bleskovky » Facebook testuje nový vzhled upozornění v notifikační obrazovce Androidu

Facebook testuje nový vzhled upozornění v notifikační obrazovce Androidu

Facebook neustále vylepšuje svoji aplikaci pro telefony s Androidem. V testovací beta verzi (odkaz) se nyní vybraným uživatelům zpřístupnila nová funkce, díky které vidíte v notifikační obrazovce podstatně více informací. Kromě profilové fotografie to jsou také ikonky s počtem žádostí o přidání mezi přátele, soukromých zpráv a notifikací.

 

Pod ikonkou (i) se nachází volba přepnutí do původního vzledu notifikací, tento nový se nám ale zamlouvá mnohem více. Zatím nevíme, kdy a zda vůbec jej Facebook nasadí do ostré verze.

Odkaz na Google Play

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. Tony (neregistrovaný)

  Jsem v Facebook beta a zatím to nemam :) Xperia Z.. vypadá to dobře ale co baterka? :/

 2. David Podzimek

  To samé bylo možné zapnout již před rokem, jen tam nebyl obrázek profilový :)

 3. src (neregistrovaný)

  Ja to mam v beta verzii 8 ale mam to vypnute. Nie som az tak zavisli na facebooku aby mi to tam muselo nonstop zavadzat.

 4. ROAL (neregistrovaný)

  Osobne si myslím, že notifikačná lišta má slúžiť na notifikácie, nie na to, aby mi tam niečo non-stop bezvýznamne svietilo. Keď príde správa, nech vyhodí notifikáciu, keď dostanem upozornenie, nech vyhodí notifikáciu, ale v inom prípade, nech zalezie do kúta a čuší.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).