Domů » Bleskovky » Rozešli jste se s partnerem? Facebook chystá funkci, která vám pomůže „zapomenout“

Rozešli jste se s partnerem? Facebook chystá funkci, která vám pomůže „zapomenout“

Sdílení krásných chvil s drahou polovičkou na sociálních sítích jaksi patří k dnešní době. Zamilované statusy, videa a sdílení společných zážitků na různých místech je pro nás v tu chvíli příjemné. Pocity se však radikálně změní po případném rozpadu vztahu, a jelikož rozchody nebývají nikdy jednoduché, Facebook nám s nimi chce alespoň trochu pomoci.

V případě, že si na sociální síti změníte stav z „ve vztahu“ na jiný, který naznačuje, že vztah již netrvá, nabídne vám Facebook sérii voleb. Těmi si můžete nastavit kolik příspěvků a dalšího obsahu od své bývalé druhé polovičky uvidíte, stejně jako změnit označení u fotek a statusů. Také vám daná osoba nebude nabízena v případě, že píšete hromadnou zprávu, nebo identifikujete kamarády na fotografiích.

 

Testování této funkce probíhá ve Spojených státech a stále se ještě vyvíjí na základě zpětné vazby uživatelů. Facebook zatím neuvedl, kdy by se služba mohla stát mezinárodně dostupnou, pokud tedy procházíte těžkým obdobím právě teď, musíte si tyto věci prozatím nastavit sami.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments