Domů » Bleskovky » Facebook Messenger je konečně dostupný také pro iPad

Facebook Messenger je konečně dostupný také pro iPad

Tři roky poté, co Facebook koupil službu na posílání zpráv Beluga a na jejím základě vytvořil Messenger pro chytré telefony, se společnost rozhodla připravit plnohodnotnou verzi pro iPad. Tabletová verze nabízí uživatelské rozhraní s více okny, která ukazují vaši současnou konverzaci a seznam ostatních. Facebook Messenger měl v dubnu více než 200 milionů aktivních uživatelů a majitelé iPadu teď mohou využít prostoru většího displeje, namísto psaní přímo v aplikaci pro Facebook.

 

Messenger pro iPad nabízí většinu funkcí, včetně samolepek, skupinového chatu, VoIP telefonování, chybí pouze poslední novinka, kterou nalezneme na smartphonech, tou je jednoduchý přístup k fotoaparátu a videokameře v oblasti klávesnice. Facebook se nevyjádřil, kdy můžeme aplikaci očekávat pro tablety s Androidem, kde je zatím možné užívat pouze roztaženou verzi pro chytré telefony. 

-

David Podzimek

3 komentářů

  1. Neni nahodou v textu chyba „využít prostoru většího displej,“ ?

  2. Ze to ale tvalo co :) ja si pravda zvykl na zpravy v aplikaci FB ale tohle vitam :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).