Domů » Bleskovky » Facebook Messenger dostává podporu skupinového volání až pro 50 lidí

Facebook Messenger dostává podporu skupinového volání až pro 50 lidí

Facebook Messenger už dlouho není jenom textový chat vyčleněný z Facebooku, ale jedná se o platformu, skrze kterou posílat data, uskutečňovat videohovory či běžné hlasové hovory. Ty navíc po následujícím updatu nebudou omezené pouze na dva účastníky hovoru, ale bude se jich moci zúčastnit až 50 lidí.

fb

Aktualizace má přijít ještě během dnešního dne na platformy Android a iOS, po updatu bude možné ze seznamu kontaktů vybrat osoby a zahájit hovor. Hromadné hlasové konverzace bude možné opouštět, či se do nich dodatečně zapojovat. Novinka se bude zatím týkat pouze hlasových hovorů, nikoliv videohovorů.

‎Messenger
‎Messenger
Cena: zdarma
Messenger
Messenger
Autor: ‪Facebook Inc‬
Cena: Kostenlos

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

  1. Verze pro WP8.1/W10m je pouze ubohá parodie na Messenger, který je na Androidu a iOS!

  2. Naaier (neregistrovaný)

    Hlavne že na WP8.1 doteraz nezvláda appka volanie ani s 1 osobou, dokonca nezvláda ani upload videa, notifikácie fungujú podľa počasia, appka občas tiež funguje podľa počasia asi, proste tragédia. Messenger na iOS alebo aj na blbom Androide je o 5 rokov popredu. Dva roky dozadu som hrdo prestúpil k WP ale už teraz viem že môj ďalší telefón rozhodne systém od MS mať nebude. A to nejde len o messnger ale o všetko. Zakaždým keď začnem využívať nejakú službu tak až na pár výnimiek stroskotám na tom že sa nikto neobťažuje vývojom appiek na WP a tým že ho MS takto krásne zarezal a už 15x „resetoval“ platformu to zabilo už úplne všetky nádeje. A nemienim veriť tým sľubom o W10 ktorý je na mobiloch doteraz nedoladený a MS aj jeho vývoj otvorene odsúva na nižšie priority. Nehovoriac o tom, že ani čo sa týka HW nie je z čoho nový telefón vyberať. Tak ako som šťastný prešiel na WP tak do roka (keď mi doslúži 925) šťastne prejdem na Android.

  3. mmme (neregistrovaný)

    No tak přestaňte plakat a přestupte i iOs či Androidu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).