Domů » Bleskovky » Facebook beta pro WP: Push notifikace a nové dlaždice

Facebook beta pro WP: Push notifikace a nové dlaždice

Na Windows Phone Store najdeme dvě oficiální Facebook aplikace; za oběmi stojí Microsoft. Kromě klasické verze je k dispozici i Facebook Beta, na kterém redmondský gigant testuje nejen nové funkce, ale zpracovává i podněty od uživatelů. Včera se tato testovací verze dočkala významné aktualizace (5.2), která přináší podporu pro push notifikace.

  

Samotné notifikace fungují na výbornou, aplikace má však občas problémy s načítáním nových zpráv v konverzaci, nicméně Microsoft už o problému ví a řeší jej. Beta verze přichází s vylepšenými dlaždicemi, které lze připnout na hlavní obrazovku.


Živé dlaždice nově umí zobrazit mnohem více užitečných informací

Ty totiž nyní dokáží zobrazovat podstatně více informací – od notifikací, událostí z kalendáře, stránek, chatu až po galerie fotografií. Oproti předchozí verzi je nová beta také podstatně svižnější a rozhodně ji doporučujeme vyzkoušet.

Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments