Domů » Články » Facade ve finální verzi 1.0 (Smartphone)

Facade ve finální verzi 1.0 (Smartphone)

FACADE 1.0Plugin Facade, který mají na svědomí pánové z SBSH Software se dnes dočkal své finální verze 1.0. Opravena byla spousta bugů, přibyly také nové funkce a nastavení pluginu. Facade je kompatibilní se všemi verzemi OS, tedy od WM2002 až po aktuální WM5.0. Samozřejmostí je podpora klasických i QVGA displejů.

Bohužel, jedna nevýhoda se s příchodem finální verze přece jen objevila, stejně jako tomu bylo kdysi u velmi oblíbeného kalendáře Papyrus (ten pochází také od SBSH). Asi již tušíte… aplikace byla bohužel zpoplatněna a její cena byla stanovena na 15$. Starší betaverze pluginu byly nabízeny jako freeware.

Trial verzi Facade 1.0 stahujte v naší Download sekci. Můžete si také přečíst naši recenzi tohoto pluginu.

Screenshoty:
Facade 1.0 QVGAFacade 1.0

Další informace naleznete na oficiálních stránkách programu.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Tak už ho mám.
    2 dobré zprávy: kdo má koupený Papyrus, má slevu $5 (finální cena byla $11.84 (DPH ) A druhá: už nemusíme editovat XML, už má Facade integrovaný setup, a to docela hezký – včetně barviček

  2. Anonyme, asi to bude jinak, bo na rozdíl od Papyrusu, který opravdu po zaplacení dostaneš v plné verzi a nevypisuješ sériové číslo, tak tady dostaneš serial key. BTW za dobrý program zaplatím rád, a když jsem si mohl dovolit mobil s Windows, můžu si dovolit dát ani jne 250 Kč za program – ty ne? Nebo kradeš jen tak ze sportu?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).