Exkluzivní dárky na Smarty: originály, které jinde nenajdete

Chcete k Vánocům darovat něco, co jinde neseženete? Dárek, který si sám obdarovaný jen tak nekoupí, protože jej nemají všude? V tom případě byste se měli spolehnout na výběr exkluzivních vánočních dárků na Smarty. Nabídka exkluzivních produktů na Smarty je vcelku široká a stále se rozrůstá, takže si vybere opravdu každý.

Sháníte pro svou ratolest k Vánocům nový mobil? Jako první telefon pro dítě jistě není moudré pořizovat drahý smartphone, kdo ale řekl, že výkonný a designový telefon musí stát desetitisíce? Právě nyní se na Smarty představil nástupce úspěšného loňského Doogee X10, Doogee X11. Tento smartphone přináší dvojnásobný výkon a paměť, než jeho předchůdce, prostorný displej sahající až k okrajům, lepší fotoaparát s Full HD rozlišením a zcela neočekávaně i funkci odemykání obličeje Face Unlocking. takovou nálož bychom u telefonu za 1 490 kč skutečně nečekali.

Puberťáka nebo i hudebně založeného partnera či partnerku potěšíte reproduktory značky Divoom. Ty se mohou pochlubit neotřelým designem, kvalitním zvukem a některé i světelnými efekty. Divoom Airbeat 30 je cestovní repráček s poutkem, který se snadno zavěsí, a díky odolnému tělu vydrží i menší nárazy. Divoom Tivoo je repráček v retro designu se skvělým zvukem a obrazovými efekty. Který bude ten váš?

Pro babičku a dědečka bude skvělým dárkem senzor, který se připevní na věci, jež mají tendenci se zatoulat. Taška, peněženka, brýle nebo klíče? Na všechny můžete připevnit jeden ze senzorů značky Orbit, které snadno spárujete se svým telefonem a ten vás poté upozorní, pokud se od nich příliš vzdálíte. Na klíče využijete přívěsek Orbit Stick On, do peněženky schováte kartičku Orbit Card a na nožičku brýlí snadno navléknete hledač Orbit Glasses.

Vánoce však nejsou jen dárky pro vaše bližní. Je to také pečení cukroví, sledování pohádek a zdobení celého bytu a vánočního stromečku. Pokud si letos chcete užít chytré Vánoce s originálními světýlky, pořiďte si produkty Twinkly nebo Solight Design. Chytré žárovky Twinkly jednoduše spárujete se svým smartphonem a jejich barvu a světelné efekty můžete ovládat přes mobilní aplikaci. Lampionky Solight Design vyniknou na zápraží domu stejně jako zavěšené na stromě na dvoře.

Pořiďte svým blízkým originální dárek, který potěší, a vyzdobte svou domácnost v chytrém duchu! Exkluzivně na Smarty.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel