Domů » Bleskovky » Energizer zaplaví MWC telefony: budou ohebné a počítá se také s 18 000mAh baterií

Energizer zaplaví MWC telefony: budou ohebné a počítá se také s 18 000mAh baterií

Společnost Energizer je známá především jako výrobce baterií, fušuje ale i do jiných odvětví. Ve svém portfoliu má i spoustu smartphonů, byť je sama nevyrábí, ale pouze licencuje vlastní značku společnosti Avenir Telecom. Ta na minulém ročníku veletrhu MWC představila například smartphone Energizer PowerMax P16K Pro s 16 000mAh, do prodeje s ním ale nikdy nešla. Letos se však pokusí o reparát.

26 telefonů, mezi nimi i ohebný

Podle oficiální pozvánky má být na veletrhu MWC představeno 26 nových telefonů značky Energizer spadajících do čtyř kategorií:

  • Power Max – telefony s velkokapacitní baterií
  • Ultimate – prémiové smartphony
  • Energy – hloupé telefony s velkou výdrží
  • Hardcase – odolné hloupé telefony

Na následujícím videu si můžete prohlédnout loňský model Power Max P16K Pro s 16 000mAh akumulátorem.

Energizer Power Max P16K Pro

Z kategorie Power Max se máme například dočkat nového modelu s 18 000mAh baterií, modelová řada Ultimate má být zase obohacena o ohebný nebo skládací telefon a také o telefon s vysouvací kamerou. Jsme zvědaví, čím nás Avenir Telecom překvapí, a zda oznámí i expanzi, která by se týkala České republiky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).