Emirates mají novou VR aplikaci: zažijte luxus první třídy z pohodlí domova

emirates letadlo plane boeing unsplash

Letecká společnost Emirates představila novou aplikaci, která zákazníkům přináší nový zážitek v podobě virtuální reality. Uživatelé mohou díky VR prozkoumat kabinu ve First Class, stejně tak salonek Onboard na palubě letadla A380 nebo si prohlédnout prostory kolem vlastního sedadla, a to vše z pohodlí domova.

Emirates VR Experience
Letecká společnost Emirates spouští vlastní VR aplikaci

„Cílem společnosti Emirates je poskytovat inovativní a zákaznicky orientované služby, ať už na palubě letadla, na zemi nebo na digitální úrovni. V roce 2018 se nám podařilo, jako první letecké společnosti na světě, představit pokročilou technologii umožňující fungování webové VR, díky tomu se zákazníci mohli seznámit s našimi službami, které jsou dostupné na palubě Emirates, ještě před samotným nástupem do letadla. V investování do těchto technologií jsme pokračovali i v dalších letech, a proto jsem také nyní schopni představit plnohodnotnou aplikaci Oculus VR,“ říká Boutros Boutros, viceprezident divize korporátní komunikace, marketingu a značky Emirates.

Do budoucna Emirates plánuje umožnit zákazníkům prostřednictvím této aplikace získat informace také o destinacích, vybrat si místo v letadle, rezervovat si letenku či za ni dokonce i zaplatit.

Z virtuální prohlídky letadla ve VR budete brzy moci zakoupit letenku

„Díky této iniciativě máme možnost rozšířit náš globální dosah a poskytnout tak zákazníkům tento zážitek prostřednictvím několika digitálních platforem. Domníváme se, že tato služba je aktuálně velmi důležitá, řada lidí kvůli pandemii dlouho necestovala a často vyhledávají inspiraci či zkoumají možnosti pro své další lety,“ dodává Boutros.

Emirates launches the first airline virtual reality app | Emirates Airline

Tato služba je dostupná na webových stránkách Emirates.com nebo ji mohou využít všichni, kdo mají připojení k internetu, a to prostřednictvím aplikace Emirates nebo aplikace, která je dostupná v obchodě Oculus pro uživatele Oculus Rift.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku