Cena:

Elegantní Sony Xperia GX (LT29i) na nových fotografiích

Společnost Sony připravuje další smartphone modelové řady Xperia, který ponese označení GX. Nejprve se objeví na japonském trhu, kde jej bude exkluzivně prodávat operátor NTT Docomo. Na internetu se ale objevily nové snímky, na kterých by mohla být mezinárodní verze telefonu; oproti dříve uniklým snímkům totiž na krytu telefonu chybí právě logo japonského operátora a poměrně vtipně zde působí ještě starý název „Sony Ericsson“.

 

Xperia GX nabídne 4,6″ HD displej, Android 4.0.4 (s aktualizací na Jelly Bean se počítá), dvoujádrový Snapdragon S4 a 13Mpx kamerku s přisvětlovací diodou a možností záznamu videa ve fullHD rozlišení. Vestavěný akumulátor nabídne kapacitu 2 200 mAh a celková tloušťka zařízení by se měla pohybovat okolo hranice 7 mm (v nejtenčím místě). Oficálně společnost Sony dostupnost na dalších trzích nepotvrdila, ale je možné, že se tak stane na veletrhu IFA v Berlíně, který se koná od 31. srpna do 5. září.

 

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.