Domů » Bleskovky » Elegantní Galaxy Note 3 ve verzi Rose Gold představen

Elegantní Galaxy Note 3 ve verzi Rose Gold představen

Samsung před několika hodinami představil novou barevnou variantu tabletofonu Galaxy Note 3. Tato verze nese označení Rose Gold. V oblasti hardwaru žádné novinky nečekejte, tato varianta se odlišuje pouze v barvě boků přístroje, která v tomto případě kombinuje růžově zlatý odstín, který podle fotografií působí elegantním dojmem.

 

Galaxy Note 3 s takto upravenými boky bude opět dostupný ve světlé a tmavé verzi a Samsung jej uvedl při příležitosti chystaných zimních olympijských her, které odstartují 7. února v Soči. Zatím není jasné, zda se Rose Gold verze dostane do Evropy, Samsung zatím žádné přesnější informace o dostupnosti nepublikoval.

Podívejte se, kde můžete Galaxy Note 3 koupit nejlevněji?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  • kukolar (neregistrovaný)

   samsung a elegancia ?

   to je ako muslim a tolerancia

 1. RobertRosenberg (neregistrovaný)

  Windows Phone a lumia 1520 je lepsi!!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).