Domů » Bleskovky » E-mailová aplikace Seznam.cz je nově dostupná ve verzi pro tablety s Androidem

E-mailová aplikace Seznam.cz je nově dostupná ve verzi pro tablety s Androidem

Seznam.cz představil tabletovou aplikaci Seznam.cz Email pro Android. Ta umožňuje rychlou a přehlednou práci s e-maily a nabízí také možnost procházení zpráv bez připojení k internetu. Aplikace pro tato zařízení vychází funkčně z mobilní aplikace. Zásadní rozdíly uživatelé naleznou především v designu, který se více blíží vzhledu e-mailové schránky na klasických počítačích.

Obrazovky tabletů umožňují až třísloupcové rozložení (složky, zprávy, detail zprávy). Práce je tak ještě přehlednější a rychlejší a nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům. Aplikace nabízí také možnost přístupu do e-mailu zadáním PIN kódu, čímž se uživatelé vyhnou neustálému vyplňování přihlašovacích údajů, ale zůstane zachována bezpečnost přístupu ke schránce.

Mobilní aplikace Seznam.cz Email byla od května roku 2014 stažena již 102 000x a její hodnocení na Google Play dosahuje 4,3 bodů z pěti možných. Seznam.cz se proto rozhodl vyjít vstříc i uživatelům, kteří přistupují do e-mailové schránky z tabletů, které podle Seznam.cz Výzkumníka používá v České republice 23 % lidí alespoň jednou denně. Aplikace Seznam.cz Email bude brzy dostupná také pro iOS (iPhone, iPad) a systém Windows Phone.

Odkaz na Google Play

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Proboha kdo by chtěl výstavní síň spamu – Seznamovský email?

  • sdf (neregistrovaný)

   Prekvapive stale mnoho lidi

  • Bohužel má LOFWYR pravdu a email na seznamu je opravdu odpad, který spam vůbec nefiltruje a přímo na něj chodí specializované phisingové emaily (viz. pohledávky a posledně exekuce)

  • Jako druhotnou schranku seznam jeste mam, tyto zpravy co jsi zminil chodi korektne do spamu, aspon me osobne.

  • lerion (neregistrovaný)

   Seznam také využívám. Zejména na registrace na fórech a jiných místech, kam nechci dávat své cenější mailové adresy. Většinu spamu odfiltruje sám seznam o těch pár co projdou se postará e-mailový klient.

 2. king125kg (neregistrovaný)

  K čomu sú také emailové klienty, ktoré slúžia iba na zobrazenie ich emailov? Alebo sa mílim? Na iphone som používal vstavaný emailový klient a mal som tam asociovaných/synchronizovaných asi 10 rôznych emailov ako seznam, vlastný, gmail…

  • lerion (neregistrovaný)

   Aby takový klient mohl lépe zobrazovat reklamy a šmírovat uživatele co s maily dělá.

  • sdf (neregistrovaný)

   tak v androidu ma gmail taky vlastniho klienta;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).