E-mailová aplikace Seznam.cz je nově dostupná ve verzi pro tablety s Androidem

Seznam.cz představil tabletovou aplikaci Seznam.cz Email pro Android. Ta umožňuje rychlou a přehlednou práci s e-maily a nabízí také možnost procházení zpráv bez připojení k internetu. Aplikace pro tato zařízení vychází funkčně z mobilní aplikace. Zásadní rozdíly uživatelé naleznou především v designu, který se více blíží vzhledu e-mailové schránky na klasických počítačích.

Obrazovky tabletů umožňují až třísloupcové rozložení (složky, zprávy, detail zprávy). Práce je tak ještě přehlednější a rychlejší a nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům. Aplikace nabízí také možnost přístupu do e-mailu zadáním PIN kódu, čímž se uživatelé vyhnou neustálému vyplňování přihlašovacích údajů, ale zůstane zachována bezpečnost přístupu ke schránce.

Mobilní aplikace Seznam.cz Email byla od května roku 2014 stažena již 102 000x a její hodnocení na Google Play dosahuje 4,3 bodů z pěti možných. Seznam.cz se proto rozhodl vyjít vstříc i uživatelům, kteří přistupují do e-mailové schránky z tabletů, které podle Seznam.cz Výzkumníka používá v České republice 23 % lidí alespoň jednou denně. Aplikace Seznam.cz Email bude brzy dostupná také pro iOS (iPhone, iPad) a systém Windows Phone.

Odkaz na Google Play

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku