Dotkněte se stříbrného plátna s novým Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11 05

V mnoha ohledech průlomová novinka Xiaomi, kterou v České republice distribuuje společnost Witty Trade s.ro., vás jednoduše ohromí. Jako jeden z prvních smartphonů ho totiž bude pohánět nový čipset Qualcomm Snapdragon 888 a pochlubí se nádherným 6,81“ AMOLED Dot displejem. Hlavní roli bude hrát především fotoaparát, který se představí největší rozlišení ve své kategorii.

Ale tady právě výčet nekončí, protože Xiaomi s modelem Mi 11, který se v Česku začne prodávat od 18. 3. za bezkonkurenční cenu, zároveň stíhá naslouchat fanouškům i měnit zažitá pravidla hry na poli softwaru.

Klapka, kamera, akce!

Nejnovější model Xiaomi se nezastaví před žádnou výzvou během focení nebo natáčení. A práci za kamerou usnadní pokročilé AI funkce. S takovým obsazením dostanete jako tvůrce nekonečnou volnost v kreativitě. Navíc vám k tvorbě pomohou hlavní 108Mpx širokoúhlý, 13Mpx ultraširokoúhlý a 5Mpx telemakro objektiv. Dohromady nabízí působivé snímky krajin, křišťálově čisté detaily i efektní rozostření scény. O nádherná selfie nebude nouze s 20Mpx přední kamerkou, která je nově ve formě tečky pro největší využití displeje.

xiaomi mi 11 clanek

Už je tomu několik let, co se jako předpoklad kvalitních fotek neméně spoléhá i na softwarové zpracování. Redukce šumu probíhá při nočním natáčení až na úrovni RAW a nastavuje tak nové průmyslové standardy. Ovládání záběrů v nejnáročnějších světelných situacích zvládá Mi 11 díky HDR10+ a novému režimu Pro Time-lapse. Ten bleskurychle upravuje třeba rychlost závěrky, ISO a clonu.

Ponořte se do práce s obrazem také díky funkcím AI Erase 2.0 a Magic Zoom. S první odstraníte z fotek nežádoucí objekty nebo čáry, druhá přibližuje a oddaluje kameru stejně jako je tomu v populárních thrillerech. Hollywood v genech nové Mi 11 potvrdí i zážitek z reproduktorů Harman Kardon.

Displej i prostředí nádherné na pohled

Prémiový 6,81“ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz oslní jak na pohled, tak při používání. Dechberoucí čistotu i plynulé barevné přechody najdete i ve videu díky technologii Super Resolution, která videa s nízkým rozlišením upgraduje na kvalitu WQHD+ bez obav ze zvýšené spotřeby dat.

Optimalizace se dočká i rozhraní MIUI, které v nové verzi 12.5 po úplném přepracování spotřebuje o 15 % méně energie a je až o 22 % úspornější na procesor. Například gesta dostala své vlastní vlákno, takže nezpomalují ostatní úkoly a odezva je doslova okamžitá. Oproti jiným výrobcům navíc už můžete odinstalovat naprostou většinu systémových aplikací a volné místo využít podle svého.

Volnost nejen díky průlomovému výkonu

Nejnáročnější operace při zpracování obrazu, funkční prvky AI nebo možnost optimalizací zvýšit výkon a omezit spotřebu. Nic z toho není dílem náhody. Xiaomi Mi 11 je mezi prvními telefony s nejnovějším procesorem Qualcomm Snapdragon 888. Ten disponuje zatím nejpokročilejší 5nm technologií. Má v sobě oproti předchozím verzím také přímo zabudovaný modem 5G, takže výhody maximální porci výkonu a úsporu baterie získá Mi 11 i v bleskovém internetovém připojení.

Pro maximální uživatelský zážitek se můžete těšit na pořádnou kapacitu 4600 mAh ve vaší baterii. Dostáváte totiž i trojitou kombinaci 55 W kabelového, 50 W bezdrátového a 10 W reverzního nabíjení třeba pro sluchátka. Není se proto potřeba obávat jakéhokoliv dalšího dobrodružství. Xiaomi potěší navíc ještě nabíječkou, kterou najdete v balení přímo s Mi 11, a to rovnou plných 55 W. 

Mi 11 pořídíte ve variantách 8 GB + 128 GB za 19 999 Kč a 8 GB + 256 GB za 21 499 Kč. V období 18 – 24. 3. při koupi novinky dostanete jako dárek chytré hodinky Mi Watch.  Další informace najdete na webu Xiaomi.cz.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku