Domů » Bleskovky » Dostane LG G6 sourozence? Výrobce si zaregistroval známky G6 Compact, G6 Lite a další

Dostane LG G6 sourozence? Výrobce si zaregistroval známky G6 Compact, G6 Lite a další

Vlajková loď LG pro letošní rok ponese jméno G6 a bude představena 26. února na MWC. Korejský výrobce na tento model hodně vsází a bude se snažit vytěžit z jeho jména maximum. Podle ochranných známek, které si LG nechalo zaregistrovat, se můžeme těšit na záplavu dalších „géšestek“.

g6-compact

Nejzajímavější se jeví názvy G6 Lite, G6 Compact a G6 Hybrid, které naznačují příchod odlehčené, zmenšené a možná konvertibilní verze původního modelu. Dalšími zaregistrovanými značkami jsou G6 Fit, G6 Sense, G6 Young, G6 Forte a G6 Prix. Nutno podotknout, že ne všechny značky musí LG použít, případně je může využít pro příslušenství, např. G6 Fit by mohl být fitness náramek.

LG G6 na první reálné fotografii: kovová záda se konat nebudou

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).