Domů » Bleskovky » Dopravní info pro WP: Užitečná aplikace pro všechny řidiče

Dopravní info pro WP: Užitečná aplikace pro všechny řidiče

V Marketplace je dostupná nová česká aplikace Dopravní info od Roberta Vargy, která je určena pro všechny řidiče. Po spuštění umí zobrazit aktuální dopravní informace z celé České republiky. Díky tomu se před cestováním můžete podívat, na kterých silnicích je aktuálně problematický provoz, kde se stala nehoda, kde jsou objížďky či jiná dopravní omezení (kyvadlový provoz, práce na silnici, silný provoz…). Na mapě je navíc možné zobrazit provoz na vybraných silnicích (speciální vrstva Google Map). Kromě dat od Google využívá aplikace informací od Policie ČR, která pravidelně mapuje přes 70 % dopravních situací.

-

Plná verze programu stojí necelých 32 Kč, trial verze není nikterak omezená. Nákupem aplikace můžete autora podpořit v dalším vývoji. Náměty na vylepšení a další připomínky můžete směřovat do našeho fóra, kde má aplikace svou sekci.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

11 komentářů

 1. Určitě vyzkouším a nejspíš i koupím. Jen houšť takových aplikací pro WP!

 2. supr.. akorát na emulátoru jí zatím moc neužiju.. Už aby byl WP v kapse :)

 3. Ma tahle aplikace nejaky smysl, kdyz nejde o navigaci?

  Trochu se obavam, ze ne :-(

  • má.. např. jezdím v Praze z černýho mostu do strašnic a na 50% uvíznu v zácpě z který se nedá dostat. Dá se to obět, ale to trvá normálně 2x tak dlouho.. nebo můžu třikrát tak dlouho sedět a popojíždět krokem.. obzvláště poránu tohle dost nerad řešim, o zaměstnavateli a mých pozdních příchodech nemluvě.. Už vás něco napadá ? ;-)

 4. Určitě, třeba když jedete každý den do práce a chcete vědět, které komunikaci se vyhnout…

 5. Cestu do prace mam bohuzel/bohudik najetou tak, ze aplikaci tohoto razeni nepouziju. No a pokud jedu dal, nebo tam kde to neznam, potrebuji navi, ktera mi to v idelanim pripade preplanuje podle dopravni situace sama.

  Tot muj nazor.

  • Ona skoro zadna Navigace u nas nic nepreplanuje,tento system u nas jaksi moc dobre nefunguje.To v Nemecku ci jinde ano.

 6. Podle mne dobrá aplikace,ráno mrknu u kafe,zda je moje obvyklá cesta volna,jinak jedu jinudy. A navigace – tedy Navigon pro WP, asi nic nepřeplánuje,nebo se pletu? Měl jsem ji a žádná sláva.Díky Roberte, vyzkouším a rád zakoupím.

 7. Tak tak, Navigon dopravní situace v potaz nebere, alespoň první verze co jsem zkoušel…

  • Navigon umi preplanovat dle dopravni situace,ovsem az za hranicemi,napr Nemecko apod.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).