Domů » Bleskovky » Dopravní info pro WP: Užitečná aplikace pro všechny řidiče

Dopravní info pro WP: Užitečná aplikace pro všechny řidiče

V Marketplace je dostupná nová česká aplikace Dopravní info od Roberta Vargy, která je určena pro všechny řidiče. Po spuštění umí zobrazit aktuální dopravní informace z celé České republiky. Díky tomu se před cestováním můžete podívat, na kterých silnicích je aktuálně problematický provoz, kde se stala nehoda, kde jsou objížďky či jiná dopravní omezení (kyvadlový provoz, práce na silnici, silný provoz…). Na mapě je navíc možné zobrazit provoz na vybraných silnicích (speciální vrstva Google Map). Kromě dat od Google využívá aplikace informací od Policie ČR, která pravidelně mapuje přes 70 % dopravních situací.

-

Plná verze programu stojí necelých 32 Kč, trial verze není nikterak omezená. Nákupem aplikace můžete autora podpořit v dalším vývoji. Náměty na vylepšení a další připomínky můžete směřovat do našeho fóra, kde má aplikace svou sekci.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments