Domů » Bleskovky » Dnešní den patří Samsungu. Sledujte stream i naše zpravodajství přímo ze San Francisca

Dnešní den patří Samsungu. Sledujte stream i naše zpravodajství přímo ze San Francisca

Už dnes ve 20:00 našeho času začne další Unpacked Event, který bude plný zajímavých novinek. Dočkáme se nejen odhalení modelové řady Galaxy S20, která bude čítat celkem tři smartphony, ale také další novinky Galaxy Z Flip s ohebným displejem, či nové generace sluchátek Galaxy Buds+. Akce se stejně jako loni koná v San Franciscu, kam obdržela pozvánku i naše redakce.

Úvodní keynote můžete od 20:00 sledovat skrze stream na YouTube. Ve stejný čas na SMARTmania.cz najdete články a videopohledy s prvními dojmy, takže se rozhodně máte na co těšit. A pokud k chystaným modelům máte nějaké dotazy, využijte prostoru v komentářích. Na ty nejzajímavější vám odpovíme přímo v chystaných článcích.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

5 komentářů

  1. Těším se na vaše zpravodajství a hlavně na dojmy z S20 ultra :-)

    • taky jsem zvědavej hlavně na to ohebné véčko, to se mi fakt líbí a Samsung by to nemusel tak pokazit jako Motorola.

  2. Tak to jsem teda zvědav. Hlavně teda co se fotoaparátu týče.

  3. kdo z redakce je v San Franciscu? Doufám že Jirka. Ten má vždycky super videa a dojmy ;-)

  4. GALOX, zase…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).