Dnes v 19:00 začíná tiskovka Applu: dočkáme se nového MacBooku s čipem M1X?

apple unleashed

Technologický gigant Apple na své tiskové konferenci, která se odehrála zhruba před měsícem, představil iPhone 13 (mini), iPhone 13 Pro (Max) a dva nové iPady, čímž omladil větší část svého portfolia. Co Apple ještě nenahradil, jsou MacBooky, konkrétně MacBook Pro, v jehož případě se spekuluje o nasazení nového čipsetu M1X – ten se měl ukázat už na konferenci WWDC.

Kalifornský gigant by novými počítači rád zaujal profesionály, kvůli nimž údajně ustoupí a překvapivě vrátí několik detailů, jako je například HDMI port, čtečka paměťových karet nebo magnetické nabíjení. Naopak zmizet má dotykový displejový řádek Touch Bar.

httpv://www.youtube.com/watch?v=exM1uajp–A&ab_channel=Apple

Podle leakerů se také můžeme těšit na novou generaci sluchátek AirPods 3, o kterých se spekulovalo už dříve. Tisková konference Applu s názvem Unleashed se odehraje už dnes v 19:00. O všech zajímavých novinkách vás pochopitelně budeme informovat v našem zpravodajství.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Kapitoly článku