TOPlist

Dnes v 19:00 začíná tiskovka Applu: dočkáme se nového MacBooku s čipem M1X?

apple unleashed

Technologický gigant Apple na své tiskové konferenci, která se odehrála zhruba před měsícem, představil iPhone 13 (mini), iPhone 13 Pro (Max) a dva nové iPady, čímž omladil větší část svého portfolia. Co Apple ještě nenahradil, jsou MacBooky, konkrétně MacBook Pro, v jehož případě se spekuluje o nasazení nového čipsetu M1X – ten se měl ukázat už na konferenci WWDC.

Kalifornský gigant by novými počítači rád zaujal profesionály, kvůli nimž údajně ustoupí a překvapivě vrátí několik detailů, jako je například HDMI port, čtečka paměťových karet nebo magnetické nabíjení. Naopak zmizet má dotykový displejový řádek Touch Bar.

Podle leakerů se také můžeme těšit na novou generaci sluchátek AirPods 3, o kterých se spekulovalo už dříve. Tisková konference Applu s názvem Unleashed se odehraje už dnes v 19:00. O všech zajímavých novinkách vás pochopitelně budeme informovat v našem zpravodajství.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku