Domů » Bleskovky » V pondělí se dočkáme představení nových Apple AirPods 3, tvrdí uznávaný leaker

V pondělí se dočkáme představení nových Apple AirPods 3, tvrdí uznávaný leaker

Asi jste si už všimli, že Apple na příští týden chystá další velké odhalení. Tentokrát by roli hlavní novinky měly sehrát MacBooky Pro s čipy M1X. Podle nového leaku se zdá, že kromě MacBooků se konečně dočkáme i sluchátek AirPods 3.

apple airpods
Apple AirPods

S touto informací přišel leaker @PandaIsBald, který správně informoval už například o představení iPadu 9. generace. Novinka se objevila na čínské platformě Weibo.

Vzhledem k tomu, že AirPods 2 se od první generace AirPods designově příliš nelišily, třetí generace přinese první znatelnější designové změny tohoto produktu. U „dvojky“ jsme se dočkali lepšího čipu i bezdrátové nabíjení. Nyní se můžeme těšit na vzhled podobný dražšímu modelu AirPods Pro.

Apple
Pozvánka na akci Unleashed

Otázkou zůstává, zdali AirPods 3 po vzoru AirPods Pro dostanou také silikonové špunty, nebo se obejdou bez nich. Nevíme také nic o případné podpoře ANC, která by určitě těmto sluchátkům v konkurenčním souboji prospěla.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).